Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Śląska Gala Biesiadna Bogdan – dziękujemy Ci!

24 kwietnia, 2022 / 15:00 - 17:00

150 zł
dmit
To wyjątkowe wydarzenie będzie w szczególności poświęcone pamięci zmarłego niedawno Bogdana Tyca – wydawcy, producenta muzycznego oraz jednego z pomysłodawców i wieloletniego organizatora Śląskiej Gali Biesiadnej.
Gospodarzem Gali będzie jak zawsze od kilkunastu lat niezawodna Joanna Bartel. Towarzyszyć jej będzie popularny i lubiany prezenter Radia FEST Marcin Janota.
 
Jako Gość specjalny wyjątkowej Śląskiej Gali Biesiadnej wystąpi Edward Simoni, który jest multiinstrumentalistą i kompozytorem pochodzącym z Bytomia, wirtuozem fletni Pana, cieszącym się ogromną popularnością w całej Europie, uznawanym za jednego z najlepszych panflecistów świata. Jego płyty osiągnęły status „Złotej” i „Platynowej”, a sam artysta miał okazję współpracować z najwybitniejszymi muzykami na świecie.
 
Na scenie jak zawsze pojawi się uwielbiana przez Was plejada Gwiazd Śląskiej Estrady, bez których trudno wyobrazić sobie Śląską Galę Biesiadną. Będzie również solidna dawka humoru. Obiecujemy wspaniały, wyjątkowy koncert oraz niezapomniane widowisko, które na długo pozostanie w Waszej pamięci, łączące w sobie najlepsze tradycje tej popularnej imprezy oraz specjalne niespodzianki. Zaśpiewają: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Damian Holecki, Duet Karo, Tim Fabian, Weronika, Kabaret Grzegorza Poloczka, Frela Blue, Piotr Herdzina, Magda, A To My, Duet Romantica, Grupa Time, Stach i Magdalena, Oxforduo, Zespół Ed-Ka oraz Andy & Lucia.
 
Karnet wstępu na koncert można nabyć na stronie internetowej Domu Muzyki i Tańca. W skład karnetu wchodzi 3-płytowy album CD o wartości 75 zł oraz bilet wstępu na koncert w cenie odpowiadającej wybranemu przez Państwa miejscu. Oba elementy karnetu są nierozłączne, a album CD będzie do odbioru bezpośrednio przed koncertem 24.04.2022 r.

Szczegóły

Data:
24 kwietnia, 2022
Czas:
15:00 - 17:00
Koszt:
150 zł
Wydarzenie Tagi:
, ,
View Wydarzenie Website

Miejsce

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
ul. Gen. de Gaulle'a 17
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
Telefon:
32 271 56 41 wew. 32
View Miejsce Website