Antywalentynki z horrorem w Multikinie

Antywalentynki z horrorem w Multikinie

02/02/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Coś nieszablonowego na Walentynki? Może sporą dawkę grozy zamiast romantycznej komedii? Taką propozycję ma zabrzańskie Multikino, które zaprasza 10 lutego, na nocny Antywalentynkowy Maraton Horrorów. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Zapraszamy na potężną,  bo aż poczwórną, porcję premierowych horrorów! Do obejrzenia są: „ABYZOU”, „ENYS MAN”, „NAJBARDZIEJ SAMOTNY CHŁOPAK NA ŚWIECIE” i „SKINAMARINK” – zapraszają  pracownicy zabrzańskiego Multikina i cytują opinię psychologów, którzy uznali, że horror to najlepszy gatunek filmowy do obejrzenia na randce. Dlaczego? – Kino grozy najsilniej wyzwala adrenalinę, a ludzki mózg kojarzy mocne (i satysfakcjonujące!) przeżycia z osobą, w której towarzystwie ich doznaje. Twój ukochany lub ukochana szybsze bicie serca połączy więc z Twoją osobą. Dodatkowo, według badaczy, podczas oglądania horrorów pary przytulają się częściej niż na seansach innych filmów, częściej też opuszczają kino trzymając się za ręce. Nie od dziś wiadomo, że dotyk bliskiej osoby jest skutecznym lekarstwem na strach – czytamy w zapowiedziach, umieszczonych na stronie zabrzańskiego Multikina.

Antywalentynkowy Maraton Horrorów odbędzie się 10 lutego (piątek). Początek o godz. 22.00, zakończenie w sobotę nad ranem. Więcej informacji na www.multikino.pl.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na Antywalentynkowy maraton filmowy w Multikinie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do jutra 3 lutego, do godz. 22.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl, z hasłem „Antywalentynki z horrorem w Multikinie”.