Aplikacja „Zabrze w Sercu Śląska” – Twój przewodnik po mieście

Aplikacja „Zabrze w Sercu Śląska” – Twój przewodnik po mieście

27/06/2024 Wyłączono przez admin

Gdzie znaleźć aktualne informacje o Zabrzu, jego ofercie turystycznej, kulturalnej i ciekawych miejscach do zobaczenia? W aplikacji mobilnej „Zabrze w sercu Śląska” wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Aplikacja „Zabrze w sercu Śląska” to bezpłatny przewodnik dla turystów i mieszkańców poszukujących informacji o mieście i atrakcyjnych miejscach i organizowanych w mieście wydarzeniach. Właśnie tutaj – w jednym miejscu – znajdziemy zarówno informacje praktyczne m.in. o parkingach, szpitalach, aptekach, urzędach, instytucjach czy transporcie publicznym, jak i podstawowe informacje o wielu miejscach, w tym takich jak: zabytki, restauracje, baza noclegowa, parki i fontanny czy też koła i stowarzyszenia dla seniorów. Aplikacja „Zabrze w sercu Śląska” to kopalnia wiedzy o naszym mieście.

W bogatej bazie gastronomicznej i noclegowej zarówno turysta, jak i mieszkaniec znajdą coś dla siebie, a baza obiektów sportowych i rekreacyjnych zachęci do aktywnego spędzania czasu wolnego. Ułatwieniem są również specjalne zakładki dla dzieci i seniorów.

W aplikacji znajdziemy także atrakcyjne trasy turystyczne, piesze i samochodowe – śladami architektury modernistycznej i zabytków techniki.

Prócz tych funkcjonalności aplikacja pełni funkcję najbardziej aktualnego w mieście kalendarza imprez sportowych, rekreacyjnych, kulturalnych. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Aplikacja została przygotowana zarówno pod system Android, jak i iOS i już można ją pobrać ze sklepu:

Link do AppStore

Link do Google Play

Plakat “Zabrze w sercu Śląska”

Źródło: UM Zabrze