BEBOK W KAPUCY

BEBOK W KAPUCY

23/01/2024 Wyłączono przez admin

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 10 lutego 2024 /sobota/ godz. 18.00 na spektakl Teatru Dla Dorosłych BEBOK W KAPUCY (czyli cała prawda o teatrze), z cyklu „Tyjater po naszymu, czyli po śląsku”.

sti

Stali bywalcy naszej sceny doskonale znają Teatr Dla Dorosłych z Bierunia, który zaprezentował już w Rudzie Śląskiej kilka swoich spektakli – „Chop od mojij baby” czy też „Wilijo na poziomie 650”. Niebawem będzie okazja ponownie spotkać się z Artystami tego teatru i świetnie bawić na kolejnym ich spektaklu.

„Bebok w kapucy (czyli cała prawda o teatrze)” – to przedstawienie Teatru dla Dorosłych, w którym dowiadujemy się o niebezpiecznym stworze, czyli beboku, grasującym w siedzibie teatru i sabotującym prace aktorów. Na scenie pojawia się też reporterka z Warszawy, która przyjechała do Bierunia, by nakręcić reportaż o Ślązakach i procesie tworzenia spektaklu. Jesteśmy więc świadkami powstawania spektaklu, czyli teatru w teatrze. Wszyscy grają tu mniej lub bardziej siebie, oczywiście z przymrużeniem oka, aktorzy śmieją się z siebie i swoich ambicji. Tym razem warstwa językowa to mieszanka godki śląskiej i polskiego, wszak pojawiają się goście z Warszawy. Widzowie dowiedzą się w żartobliwy sposób sporo o Śląsku, aktorach Teatru dla Dorosłych i postrzeganiu Ślązaków przez Warszawiaków.

Scenariusz: Marcin Melon
Reżyseria: Joanna Lorenc

Występują: Monika Bulanda, Mateusz Duraj, Magdalena Górkiewicz, Bartłomiej Jarosz, Dagmara Kupczyk, Joanna Lorenc, Sławomir Rosowski, Marian Synowiec, Bożena Tomala, Maria Urbańczyk

BILETY w cenie: 40 i 35 zł
Rudzka Karta Seniora: rabat 20 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Rudzka Karta Rodziny 3+: rabat 50 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Uwaga! Promocje nie łączą się

KUP BILET ON-LINE na: www.slaskiteatrimpresaryjny.pl
REZERWACJA – KASA biletowa tel. 32 248 62 40
ZAPRASZAMY!

ŚLĄSKI TEATR IMPRESARYJNY im. Henryka Bisty
ul. P. Niedurnego 69  |  41-709 RUDA ŚLĄSKA
www.slaskiteatrimpresaryjny.pl