Bezpłatne zajęcia jogi w Ogrodzie Botanicznym – VII edycja

Bezpłatne zajęcia jogi w Ogrodzie Botanicznym – VII edycja

16/05/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Po raz kolejny Synergia, jako organizator spotkania, zaprasza do udziału w plenerowych zajęciach jogi. Cykl jogi na trawie rozpoczyna się 2 lipca 2023. Spotkania będą trwały przez całe wakacje na terenie Miejskiego Ogrodu Botanicznego w Zabrzu.

mob

W pierwszą niedzielę lipca joga ponownie zagości na dużej łące pod wierzbą naprzeciw stawu. Cotygodniowe zajęcia odbywać się będą w każdą niedzielę, aż do 27 sierpnia 2023 o godzinie 10:30. Zajęcia potrwają około 1,5 godziny. Wstęp na jogę jest darmowy, bez ograniczeń miejsc, nie trzeba się zapisywać, natomiast wstęp do ogrodu płatny 2 zł. W razie niepogody zajęcia mogą zostać odwołane. Prosimy zatem obserwować wydarzenie, bo właśnie tam, w razie problemów pogodowych, będzie podawana informacja, czy joga w ogrodzie się odbędzie, max do godziny 9:00.

Zapraszamy na praktykę rożnych form jogi. Zajęcia są dla wszystkich, którym zależy na dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Nie musisz posiadać doświadczenia w praktyce jogi, poziom będzie dostosowany do każdego uczestnika.

Na regularnych zajęciach ćwiczyć mogą osoby zdrowe, bez przeciwwskazań lekarskich. Osoby z problemami zdrowotnymi zobowiązane są poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Prowadzący nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki dla zdrowia ćwiczeń. Nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na praktykę osobie, co do której ma podejrzenia o przeciwwskazania lekarskie do ćwiczeń. Kobiety są zobowiązane do informowania nauczyciela prowadzącego zajęcia o ciąży. W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety, które posiadają zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do ćwiczeń. Jeżeli dana kobieta nie poinformowała o ciąży instruktorka i nie posiada zaświadczenia, nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na praktykę

Prosimy o zabranie własnych mat.