Céline Dion w Multikinie

Céline Dion w Multikinie

10/05/2023 Wyłączono przez admin

Piosenkarka Céline Dion debiutuje jako aktorka i w romantycznej komedii gra samą siebie. Film z jej udziałem jako pierwsze obejrzą panie, które w najbliższy poniedziałek, 15 maja, przyjdą na „Kino na Obcasach” do zabrzańskiego Multikina. Bilety na to wydarzenie są już do kupienia, a dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Film nosi tytuł „Miłość na nowo”. Główna bohaterka Mira (w tej roli Priyanka Chopra), po rozstaniu z narzeczonym, wysyła na jego stary numer telefonu serię romantycznych smsów. Nie wie, że ten numer został już przypisany nowemu właścicielowi. Dostał go młody dziennikarz Rob (gra go Sam Heughan). Czyta te telefoniczne wiadomości i jest urzeczony ich szczerością. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie napisania tekstów na profil mega gwiazdy Céline Dion (i właśnie tu pojawia się grająca samą siebie piosenkarka, co ważne jest to jej pierwsza rola filmowa). Rob prosi Céline Dion o pomoc w wymyśleniu sposobu na spotkanie z Mirą i zdobycie jej serca.

Przed filmem wyświetlimy krótką rozmowę  z psycholożką Anna Cyklińską o emocjach w kinie i w życiu. Czy bohaterowie ze srebrnego ekranu pozwalają nam lepiej rozumieć samych siebie? Rozmowę poprowadzą Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska, redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”. Zapraszamy do nas na majowe „Kino na obcasach”. Zaczynamy o godz. 19.00 – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. kosmetyki, bony rabatowe, vouchery oraz półroczną e-prenumeratę miesięcznika Zwierciadło.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na majowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 11 maja, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.