Dariusz Niebudek gościem Kawiarenki Artystycznej

Dariusz Niebudek gościem Kawiarenki Artystycznej

28/04/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 11 maja 2022 /środa/ godz. 18.00 na spotkanie z Dariuszem Niebudkiem, organizowanym w ramach cyklu KAWIARENKA ARTYSTYCZNA. Prowadzenie: Hanna Grabowska-Macioszek, redaktor naczelna „Gońca Górnośląskiego”.

Gdyby przypadkowego przechodnia poprosić, by wymienił artystów kojarzonych na Śląsku i rozpoznawalnych ze śląskiej twórczości, to jego nazwisko, jestem przekonana, znalazłoby się w czołówce… Aczkolwiek…

No właśnie! Niech to „aczkolwiek” stanie się elementem zaskoczenia i rozbudzi ciekawość publiczności, na tyle, by do Kawiarenki Artystycznej wybrała się 11 maja o godzinie 18.00. Naszym gościem tym razem będzie Dariusz Niebudek, aktor teatralny, filmowy, serialowy, musicalowy, konfenansjer, wokalista, któremu ze śpiewaniem podobno nigdy nie było po drodze. Jak bardzo nie było? Będziecie mieli okazję przekonać się w trakcie naszego spotkania… Znany ze sceny Teatru Rozrywki, Teatru Zagłębia, a także i Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty. Dziś niemal codziennie gości na ekranach naszych telewizorów, dołączając do obsady bardzo popularnego serialu „Na Wspólnej”.

Jestem przekonana, że emocji i wzruszeń nie zabraknie… We mnie one są nadal bardzo silne, a to za sprawą naszego gościa i jego wielkiej roli w musicalu „Pinokio”. Mimo, że od września minęło już pół roku wspomnienie Gepetta wykreowanego przez Dariusza Niebudka mnie nie opuszcza. Dajcie się oczarować i Wy!

Zapraszam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Mac

mck

„Kawiarenka Artystyczna” to nowy cykl spotkań z artystami Śląska i nie tylko. Znani, nieznani… O co zatem chodzi? Znani, popularni, rozpoznawalni, a nawet słynni na Śląsku i w całej Polsce: z ekranu naszych teleodbiorników, a wiec z seriali, filmów kinowych, scen teatru, estrady… Tacy będą bowiem goście Kawiarenki Artystycznej! No to jeśli tak, to dlaczego nieznani? Bo w zupełnie niecodziennej atmosferze kameralnego spotkania autorskiego będziemy mogli poznać ich nieco inne oblicze. Jestem przekonana zatem, że niektórzy z nich odkryją przed publicznością zupełnie nowe, czasem zaskakujące aktywności twórcze. Polecam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Macioszek

Na kolejne spotkania z cyklu „Kawiarenka Artystyczna” zapraszamy po wakacjach.

Bilety w cenie: 15 zł
REZERWACJA BILETÓW tel.: 32 248 62 40 i/lub 512 024 062, e-mail: bilety@mckrudasl.pl
KUP BILET ON-LINE na: www.mckrudasl.pl
Zapraszamy!  

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Bisty
ul. Piotra Niedurnego 69
41-709 RUDA ŚLĄSKA
Tel. 32 248 62 40
www.mckrudasl.pl