Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

28 listopada, 2021 / 18:00 - 20:00

150 zł
dmit

28 listopada na zabrzańskiej scenie wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej oraz znakomici goście specjalni.

Aktor, piosenkarz, a przede wszystkim wspaniały showman – Sławomir! To On wystąpi specjalnie dla Państwa ze swoim zespołem. A jak Sławomir, to nie może zabraknąć bąbelków, którymi poczęstujemy Państwa w przerwie koncertu.

Zaproszenie przyjęły też trzy świetne dziewczyny, które tworzą bardzo popularny zespół Frele. Nikt tak jak one nie wykonuje po śląsku zagranicznych coverów. Czeka Państwa mocne brzmienie trzech damskich wokali i popowy rozmach. Specjalną atrakcją tegorocznej Gali będzie Jubileusz 20-lecia duetu Claudia i Kasia Chwołka. Artystki wykonają swoje największe przeboje. Do udziału w swoim koncercie zaprosiły Anię Drabek, śląską frelkę, znaną m.in. z utworu Wodzionka. Zapowiada się znakomite, jubileuszowe show i moc niezapomnianych wrażeń.

Teraz już chyba nie ma wątpliwości, że to właśnie w Domu Muzyki i Tańca odbędzie się największa i najgłośniejsza w Polsce impreza andrzejkowa!

Wystąpią także:

  • Jacek Silski – polski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu pań, uwodzący wspaniałym głosem.
  • Happy Jędrowski Show – bez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.
  • Mirek Szołtysek – nie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.
  • Claudia i Kasia Chwołka – dwie piękne i wspaniałe Panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet.
  • Mariusz Serafin – artysta z ponad piętnastoletnim stażem, występujący głównie na Dolnym Śląsku teraz podbije serca zabrzańskiej publiczności.

Tegoroczną Galę poprowadzi zdecydowanie najlepsza para artystów, która jest z nami od pierwszego andrzejkowego koncertu. Są wspaniali i uwielbiani. Takich dwóch Krzyśków nigdzie indziej Państwo nie spotkacie. Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek rozbawią Państwa w listopadzie!

Szczegóły

Data:
28 listopada, 2021
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
150 zł
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.dmit.com.pl/repertoire/zabrze-andrzejkowa-slaska-gala-z-humorem/163.html?view=event

Miejsce wydarzenia

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
ul. Gen. de Gaulle'a 17
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
Telefon:
32 271 56 41 wew. 32
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia