Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatne zajęcia jogi w Ogrodzie Botanicznym

23 lipca, 2023 / 10:30 - 13:00

bezpłatne
mob
Synergia zaprasza do udziału w plenerowych zajęciach jogi. Cykl jogi na trawie rozpoczął się 2 lipca 2023. Spotkania odbywają się w każdą niedzielę wakacji o godz. 10.30 na dużej łące pod wierzbą naprzeciw stawu. Zajęcia trwają około 1,5 godziny. Wstęp na jogę jest darmowy, bez ograniczeń miejsc, nie trzeba się zapisywać, natomiast wstęp do ogrodu płatny 2 zł.
 
W razie niepogody zajęcia zostają odwołane. Prosimy obserwować nasz profil i wydarzenie, bo właśnie tam w razie problemów pogodowych będzie podawana informacja czy joga w ogrodzie się odbędzie, max do godziny 9:00.
 
Zapraszamy na praktykę rożnych form jogi. Zajęcia są dla wszystkich, którym zależy na dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Nie musisz posiadać doświadczenia w praktyce jogi, poziom będzie dostosowany do każdego uczestnika.
Na regularnych zajęciach ćwiczyć mogą osoby zdrowe, bez przeciwwskazań lekarskich. Osoby z problemami zdrowotnymi zobowiązane są poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Prowadzący nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki dla zdrowia ćwiczeń. Nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na praktykę osobie, co do której ma podejrzenia o przeciwwskazania lekarskie do ćwiczeń. Kobiety są zobowiązane do informowania nauczyciela prowadzącego zajęcia o ciąży. W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety, które posiadają zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do ćwiczeń. Jeżeli dana kobieta nie poinformowała o ciąży instruktorka i nie posiada zaświadczenia, nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na praktykę
 
Prosimy o zabranie własnych mat.