Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

HAU HAU Show – interaktywny spektakl dla dzieci

10 marca / 13:00 - 14:15

70zł
mok

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu zaprasza na HAU-HAU Show, spektakl interaktywny dla dzieci. 10 marca 2024, godz. 13.00.

Dawno temu… A może niedawno? W Zatoce Przygód mieszkała ekipa ratunkowa: odważne szczenięta. Pewnego dnia zdecydowały, by wyruszyć w daleką przygodę w poszukiwaniu kociaka. Ale gdy tylko pomyślały o wyprawie, ich dom wywrócił się do góry nogami. Zwykła sofa zamieniła się w ogromny statek, białe zasłony w żagiel, a czerpak stał się środkiem ochrony przed piratami.

NA MIEJSCA, GOTOWI, START!

Rozpoczyna się prawdziwa przygoda! Wszystkie meble w pokoju zamieniają się w magiczny statek. Ale czym jest statek bez kapitana? Podaj cumę! Ekipa ratunkowa jest w drodze! Najpierw spotykają zadziornego, głodnego rekina. Czy ktoś wie, co rekin je na obiad? Oczywiście, dzieciaki wiedzą! Szczenięta przygotowują pyszny posiłek, karmią wygłodniałe zwierzę, a nawet…zaprzyjaźniają się z nim! A co to jest na horyzoncie?! Tak, to prawdziwi piraci! Załoga nigdy nie widziała piratów, ale chyba też nie chce ich bliżej poznać…Szczeniaki wymyślają śmieszne duchy, które sprawiają, że tubylcy drżą ze strachu! Nagle na niebie pojawia się ogromna chmura, a nasi bohaterowie muszą zmierzyć się ze straszną burzą, podczas której ich łódź zostaje porwana na otwarte morze. Ta przygoda nigdy się nie kończy! Co wydarzyło się później, możesz dowiedzieć się, odwiedzając interaktywny spektakl dla najmłodszych „HAU-HAU Show”.

W spektaklu dzieci:

• pomagają szczeniakom znaleźć tajemniczą wyspę;
• walczą z piratami;
• uczą się tańców piratów;
• rzucają ogromnymi piłkami;
• zbierają owoce;
• tańczą i śpiewają.

BILETY w cenie 50, 60, lub 70 zł/os. dostępne:
– w serwisie KupBilecik
– w serwisie Biletyna

Dzieci do 3 r.ż. – wstęp bezpłatny (zajmują miejsce na kolanach rodzica/opiekuna).
Miejsca numerowane.

Czas trwania: ok. 75 minut (z 15-minutową przerwę)

 

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu
ul. 3 Maja 91a

Organizator: Rubik sp. z o.o. Teatr Tut

Miejsce wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu
ul. 3 Maja 91a
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
+ Google Map
Telefon:
32 278 08 02
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia