Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Historia kołem się toczy

18 maja / 10:00 - 14:00

mopr
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu i działające w jego ramach Centrum Usług Społecznych – Program Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Zandka oraz Rada Dzielnicy Zandka zapraszają na grę miejską wszystkich miłośników i pasjonatów rowerów! Rodzinna Gra Rowerowa – „Historia Kołem się toczy” odbędzie się w dniu 18.05.2024 roku. Dla wszystkich uczestników którzy oddadzą organizatorowi kartę uczestnictwa z potwierdzonymi zaliczeniami poszczególnych etapów gry przewidziane są drobne upominki.
 
Czas trwania gry: od 10.00 do 14.00. Zakończenie odbędzie się po powrocie ostatniej grupy.
 
Pierwsze grupy mogą wyruszyć o 10.00, ostatnia grupa może startować o godzinie 11.00.
Gra będzie przebiegała dwutorowo i będzie obejmować :
1 Część stacjonarną – Którą zaplanowano na parkingu przy Centrum Usług Społecznych przy ul. Stalmacha 7, gdzie przewidziano stoiska tematyczne, na których będzie można aktywnie spędzić czas oraz sprawdzić swą wiedzę i umiejętności związane z tematyką rowerową. W tej części gry będą mogły brać udział osoby które nie dysponują własnym rowerem. Osobom które przyjadą na rowerach, zalecamy zabranie zamknięcia rowerowego.
2 Część Mobilną – Trasę wyznaczono poza drogami publicznymi, przez tereny zielone przylegające do osiedla Zandka. Osoby chętne powinny być wyposażone w sprawny rower, obowiązkowo w kask oraz strój i obuwie przystosowane do takich warunków. Zalecamy zabranie bidonów na wodę, oraz preparatów przeciw kleszczom. Na trasie uczestnicy przejeżdżają kolejne punkty, na których otrzymują potwierdzenie przejazdu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian ze względu na warunki pogodowe. Jest to przejazd indywidualny. Organizatorzy nie przewidują grupowego przejazdu.
 
Regulamin gry oraz karty zgłoszenia będą dostępne na stronie www.mopr.zabrze.pl lub w siedzibie PAL dla dzielnicy Zandka (ul. P. Stalmacha 7, Zabrze, pokój nr 1 na parterze.
 
Organizatorzy:
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu – Program Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Zandka, Rada Dzielnicy Zandka.
Partnerzy: Komenda Miejska Policji w Zabrzu, Straż Miejska w Zabrzu, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Zabrzu, FCC, Reshape, OR PCK Zabrze, ZPWiK Zabrze, Sanepid.

Szczegóły

Data:
18 maja
Godzina:
10:00 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/309059318899109

Miejsce wydarzenia

Zandka
Zabrze, śląskie 41-800 Poland + Google Map