Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jarmark świąteczny w MDK1

9 grudnia, 2022 / 16:00 - 18:00

bezpłatne
mdk1

Stragany ze świątecznymi ozdobami – rękodziełem uczestników zajęć plastycznych oraz z domowymi wypiekami, gorącą czekoladą, a także kolędowanie i popisy wokalne, taneczne i instrumentalne dzieci i młodzieży. Tak będzie się działo na Jarmarku Świątecznym, na który już jutro, w piątek 9 grudnia, zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Mikulczycach. Start o godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na nasz Jarmark Świąteczny, do naszej placówki przy ul. Tarnopolskiej 50 w Mikulczycach. Impreza odbędzie się pod zadaszeniem, więc nie trzeba martwić o brzydką pogodą. Chcemy się pochwalić naszą uzdolnioną młodzieżą, bo przygotowali specjalnie na tę okazję swoje programy artystyczne i własnoręcznie wykonane ozdoby. Będzie okazja, by wspólnie zaśpiewać kolędy – zaprasza Arlena Różycka-Gałązka, p.o. dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Mikulczycach.

Słodkie wypieki i ciasta na tę imprezę przygotowała Rady Rodziców i Samorząd Uczniowski. Dla gości będzie też gorąca czekolada, aromatyczna, rozgrzewająca herbata zimowa. Prócz występów dzieci i młodzieży, zaplanowano też pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej. A na pamiątkę będzie można zrobić sobie zdjęcie w świątecznej fotobudce.

Oto ramowy plan piątkowego jarmarku w MDK 1

  • godz. 16:00 – otwarcie jarmarku, prezentacja straganów z wyrobami wychowanków MDK 1, krótki wytęp chórzystów z „Resonansu con tutti” oraz zespołu muzycznego „Jankle”.
  • godz.16:15 – ogłoszenie wyników konkursu „Choinka Moich Marzeń” -Rada Dzielnicy Mikulczyce.
  • godz.16:45 – występy chórzystów „Resonansu con tutti” oraz Zespołu Tanecznego „Mak”
  • godz.17:00 – ogłoszenie wyników Miejskiego Konkursu Plastycznego „Impresje Baletowe” pod honorowym patronatem Prezydent Zabrza dr Małgorzaty Mańki-Szulik, wręczenie nagród i upominków uczestnikom konkursu.

Na zakończenie występy Zespołu Tanecznego „Mak”, zespołu muzycznego „Jankle”, instrumentalistów z MDK 1, a chórzyści „Resonansu” zaprezentują swój program świąteczny.

Szczegóły

Data:
9 grudnia, 2022
Godzina:
16:00 - 18:00
Koszt:
bezpłatne
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1398929957598538&id=107600720064808