Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

OPERETKA & MUSICAL Baśń dla dorosłych

5 lutego, 2022 / 17:00 - 19:00

50 zł
kino roma
OPERETKA & MUSICAL Baśń dla dorosłych odbywa się w całej Polsce. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków… Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa” „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.
 
Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”.
 
Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Operetkowi, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego. Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.
 
Obsada:
Joanna Wojtaszewska – sopran
Kamil Roch Karolczuk – tenor
Kameraliści operetkowi
 
Czas trwania koncertu: ok.80 minut (bez przerwy).
Bilety dostępne na stronie : https://www.kupbilecik.pl/…/Operetka+i+musical+-+Ba%C5…/ lub w kasie Kina Roma

Szczegóły

Data:
5 lutego, 2022
Godzina:
17:00 - 19:00
Koszt:
50 zł
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/352787090020142?ref=newsfeed

Miejsce wydarzenia

Kino Roma
ul. Z. Padlewskiego 4
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
Telefon:
32 271 62 91
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia