Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarte Mistrzostwa Zabrza w pływaniu szkółek pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze

22 października, 2023 / 10:00 - 18:00

aquarius

To będzie prawdziwe święto pływackie dla szkółek pływackich. Już dnia 22 października 2023 r. na basenie Aquarius Kopernik w Zabrzu, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Zabrza w pływaniu szkółek pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze.

Startujemy wszyscy bez wyjątku od makaroniarza przedszkolaka do super pływaka.

Wszystkie konkurencje w podziale na kategorie wiekowe z elektronicznym pomiarem czasu.

Nagroda specjalna dla szkółki która zgłosi największą ilość osób.

 

Prawo startu w zawodach mają wszystkie osoby zrzeszone w szkółkach pływackich bez względu na lokalizację prowadzonych zajęć, nieposiadające licencji Polskiego Związku Pływackiego oraz uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych niebędący zawodnikami klubów pływackich z licencją Polskiego Związku Pływackiego. Każdy uczestnik musi posiadać umiejętności pływackie zapewniające bezpieczne utrzymanie się na wodzie głębokiej, również przy pomocy sprzętu wypornościowego (deska, makaron).

W przypadku braku umiejętności skoku do wody ze słupka, dopuszczalny jest start z wody.

 

ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW:

  • Zgłoszenia zawodników ze szkółek pływackich przyjmowane są jako plik .lxf, ze strony http://livetiming.pl/contests/regional/1 .Zgłasza trener, który jest zobowiązany do posiadania zgody rodziców (opiekunów prawnych) na udział dziecka w zawodach oraz oświadczenia rodziców (opiekunów prawnych), że stan zdrowia ich dziecka pozwala na udział w zawodach. Zgłoszenia muszą być przygotowane w edytorze zgłoszeń SPLASH Entry Editior. Wygenerowany plik .lxf należy przesłać na adres wisniowicz@gmail.com
  • Zgłoszenia możliwe są również w pliku excel –formularz do pobrania ze strony zkr.zabrze.pl  oraz w załączniku. Wypełniony formularz należy przesłać na adres bkwestorowski@zkr.zabrze.pl

Opłata startowa to koszt zakupu biletu normalnego wstępu na basen od każdego zgłoszonego zawodnika bez względu na ilość zgłoszonych startów indywidualnych. Opłatę startową w postaci zakupu biletu w wysokości 14 zł, należy dokonać w terminie do 18 października 2023 r. w kasie basenu Aquarius Kopernik lub poprzez opłacenie faktury przelewowej po uprzednim kontakcie z działem księgowości Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji (sekretariat@zkr.zabrze.pl).

 

Liczba miejsc ograniczona !!

Szczegóły

Data:
22 października, 2023
Godzina:
10:00 - 18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://zkr.zabrze.pl/2023/09/05/otwarte-mistrzostwa-zabrza-w-plywaniu/

Miejsce wydarzenia

Zabrzański Kompleks Rekreacji „Aquarius Kopernik”
Al. Wojciecha Korfantego 18
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
+ Google Map