Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

RAZEM – podsumowanie projektu z wernisażem zdjęć Magdaleny Darmoń

21 marca / 18:00 - 20:00

trójka

Serdecznie zapraszamy do Łaźni Łańcuszkowej w czwartek, 21 marca o godzinie 18.00 na wydarzenie, będące czymś więcej niż wernisażem wystawy zdjęć Magdaleny Darmoń. To podsumowanie prawie dwuletniego projektu, chyba dotychczas najbliższemu sercu fotografki.

RAZEM to wolontariacki projekt nauczycieli i uczniów III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu i Centrum Edukacji i Rehabilitacji, rodziców, wielu gości-autorów warsztatów, artystów i wykładowców. Przez prawie dwa lata RAZEM byliśmy co miesiąc, muzycznie, plastycznie, ekologicznie, literacko, ruchowo, książkowo, tanecznie, instrumentalnie, kwieciście, kolorowo i niezwykle radośnie! Bez sztucznych podziałów, bez sprawności i niepełnosprawności, czasem nawet bez słów… ale FOTOGRAFICZNIE zapisanych przez fotografkę.

Magdalena Darmoń dosłownie była w projekcie, czasem ze wzruszenia nie umiała robić zdjęć… Jednak spośród tych, które zrobiła, wybrała te, które jej zdaniem najpiękniej opowiadają naszą historię RAZEM. I właśnie te, z nieskrywanym wzruszeniem, w ramach imprezy podsumowującej projekt (choć działamy dalej!) chce pokazać 21 marca, o godz. 18.00 w Łaźni Łańcuszkowej.

Do tego cała moc atrakcji artystycznych, opisanych na plakacie, oraz przede wszystkim autorzy i uczestnicy projektu – wspólny happening 

Szczegóły

Data:
21 marca
Godzina:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/3692240894343975/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

Miejsce wydarzenia

Łaźnia Łańcuszkowa, Sztolnia Królowa Luiza
ul. Wolności 410
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
+ Google Map
Telefon:
322714077
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia