Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TARGOWA GRA PEŁNA SERCA

21 kwietnia, 2023 / 10:00 - 22 kwietnia, 2023 / 15:00

bezpłatne
um
Zapraszamy do udziału w TARGOWEJ GRZE PEŁNEJ SERCA, czyli zabawie dla młodszych i starszych z ciekawostkami o Bośni i Hercegowinie w tle.
 
Organizatorzy Międzynarodowych Targów Turystycznych w Zabrzu zapraszają co roku wybrany kraj lub region do objęcia tytułu partnera Targów. W ubiegłych latach partnerami byli m.in. Chorwacja, Kolumbia i Indie. Partnerem tegorocznej edycji Targów, które odbędą się w piątek 21 i sobotę 22 kwietnia br. na terenie stadionu Arena Zabrze, jest Bośnia i Hercegowina.
 
Podczas dwóch dni imprezy będzie można poznać bogatą ofertę turystyczną i kulturalną tego kraju. Jedną z form poznawania Bośni i Hercegowiny będzie gra targowa z nagrodami. Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.
 
GRA DLA POKOLEŃ
Do udziału w grze targowej zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, którzy chcą w atmosferze dobrej zabawy poznać wiele ciekawostek o Bośni i Hercegowinie. Na przykład o potężnych średniowiecznych twierdzach, które można zwiedzać m.in. w Sarajewie, Banja Luce i Travniku. Albo o pysznej kuchni, która kształtowała się pod wpływem kuchni tureckiej, śródziemnomorskiej, ale również austriackiej. Lub o potężnych wodospadach, wysokich górach i dzikich puszczach, które zachwycają sympatyków przyrody.
 
POD DACHEM I BEZ POŚPIECHU
Gra nie wymaga wiedzy na temat Bośni i Hercegowiny, ani specjalnego przygotowania. Wystarczy chęć dobrej zabawy i ciekawość świata. Gra odbywa się na terenie wewnętrznym, w otoczeniu stoisk pozostałych wystawców. Dlatego nie trzeba martwić się o pogodę i połączyć udział w grze z korzystaniem z innych atrakcji. Nie będzie trzeba się spieszyć. Zadania można wykonywać we własnym tempie.
 
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE
Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wystarczy przyjść na Targi (wstęp jest bezpłatny) i zgłosić się po Kartę Gry. W grze można wziąć udział samemu, w duecie, albo całą rodziną lub grupą znajomych. W piątek 21 kwietnia do gry można wejść w dowolnym momencie między 10.00 a 16.00, a w sobotę 22 kwietnia między 10.00 a 15.00. Szczególnie zapraszamy w sobotę 22 kwietnia, ponieważ tego dnia na graczy czekać będą atrakcyjne i cenne nagrody oraz dodatkowe zadania specjalne.
 
NAGRODY
W piątek 21 kwietnia każda osoba lub drużyna, która ukończy grę z minimum połową dobrych odpowiedzi w karcie, może liczyć na słodką niespodziankę. W sobotę 22 kwietnia dodatkowo będzie można wygrać cenne nagrody za wykonanie dodatkowych zadań zręcznościowych i kreatywnych. Wystarczy już jedno zadanie dodatkowe, by mieć szansę na nagrodę o wartości 50 złotych. Kolejnym poziomem będzie połowa wykonanych zadań. Pośród tych osób wybierzemy zdobywców nagród o wartości 70 złotych. Najcenniejsze nagrody o wartości 100 złotych trafią do wybranych osób z puli tych, którzy wykonają najwięcej zadań specjalnych i zdobędą za nie najwięcej punktów.