Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy DZIECI MADAGASKARU

26 stycznia / 17:00 - 19:00

bezpłatne
mbp
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu zapraszam na wernisaż wystawy „Dzieci Madagaskaru” w obiektywie Patrycji Fiegler i Sewera Kruczkowskiego.
 
“Fotograf nie przestaje widzieć, nie przestaje kadrować, nie włącza się i nie wyłącza jak aparat. Jest fotografem przez cały czas.” – Annie Leibovitz
 
O Autorach
Patrycja Fiegler – Po ukończeniu studiów na Akademii Medycznej i zdaniu specjalizacji poszukiwałam alternatywy dla tego co robię, odpoczynku, relaksu od pracy. Na samym początku były to podróże po Świecie. Dla utrwalenia ich zaczęłam korzystać najpierw z telefonu, a potem z aparatu, nigdy nie byłam do końca zadowolona z efektu moich prac. Jednak zmieniło się to wtedy kiedy poznałam Sewera. Pomógł Mi zrozumieć i doradził, by efekt tego co robię był taki, jak chciałam. Teraz wspólnie pogłębiamy swoją pasję w fotografii i podróżach dokumentując piękno otaczającej nas przyrody, ludzi i nie tylko.
Sewer Kruczkowski – W roku 2021 ukończyłem szkołę fotografii poszerzając w ten sposób swoją wiedzę w tym zakresie, co umożliwiło mi rozwój wcześniej zdobytych umiejętności. Na początku była to fotografia analogowa, a w późniejszych latach po ukończeniu Studium Medycznego i rozpoczęciu pracy na stanowisku Technika Dentystycznego w SUM – fotografia cyfrowa. Nie spocząłem na laurach i w 2007 r. otrzymałem tytuł Licencjata Promocji Zdrowia. Wtedy też zajęły mnie moje pozostałe pasje, takie jak rysunek ( pastele, ołówek ), a także wyprawy górskie i turystyka. Od wielu lat współpracuję z Biblioteką w Zabrzu utrwalając ich spotka autorskie i eventy. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, służąc radą i pomocą innym, bo uważam, że w każdym z nas drzemie artysta tylko tego jeszcze nie odkrył….

Szczegóły

Data:
26 stycznia
Godzina:
17:00 - 19:00
Koszt:
bezpłatne
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/391916156719052/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

Miejsce wydarzenia

MBP Filia nr 2
ul. Bytomska 28
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
+ Google Map