Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Z klarnetem i humorem

20 stycznia, 2023 / 18:00 - 19:30

50zł
filharmonia

Filharmonia Zabrzańska zaprasza w piątek, 20. stycznia na koncert szczególnie dedykowany wszystkim Babciom i Dziadkom z racji ich zbliżającego się święta. Muzycznym prezentem Filharmonii będzie koncert zatytułowany ,,Z klarnetem i humorem”.

Na estradzie Filharmonii Zabrzańskiej rządzić będzie zatem instrument, który już niejednokrotnie ukazywał swoje nieprzeciętne możliwości brzmieniowe – szczególnie, jeśli gra na nim jeden z najlepszych klarnecistów. Jest nim zaprzyjaźniony z Filharmonią prof. dr hab. Roman Widaszek. Artysta występował z zabrzańskimi muzykami wielokrotnie (także wspólnie z aktorem i skrzypkiem Maciejem Zakościelnym), prezentując najwyższy poziom wykonawczy, jak również ogromne poczucie humoru. Nie inaczej będzie i tym razem, albowiem mistrz zaprosił do współpracy studentki i uczniów – świetnie grających klarnecistów. Będą to Kinga Richter, Sylwia Mękarska, Wanda Tanasiewicz i Artur Jaron.

W programie koncertu, m.in. kompozycje Morricone, Ponchiellego, Kovacsa, Zimmera, Webbera, Kuźniaka i Matuszkiewicza. Wszystko to z dużą dawką uśmiechu i z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego.

Bilety w cenie:
normalny – 50 zł.
ulgowy – 40 zł.
ulgowy – 30 zł ( dotyczy KDR ( Karta Dużej Rodziny, Rodzina Zabrze 5+)

do nabycia w kasie Filharmonii.

Szczegóły

Data:
20 stycznia, 2023
Godzina:
18:00 - 19:30
Koszt:
50zł
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Zabrzańska
Park Hutniczy 7
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
+ Google Map
Telefon:
32 271 47 17
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia