Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ZABRZE BUSINESS RUN – nowa data – 26 czerwca

26 czerwca, 2022 / 09:00 - 18:00

30zł
skuteczni
Zapraszamy na pierwszy ZABRZE BUSINESS RUN – nowa data – 26 czerwca 2022!
 
👉godz. 9:00 Otwarcie biura zawodów
👉11:00 Sztafetowa rywalizacja firm!
👉13:00 Bieg open dla zawodników indywidualnych!
👉13:00 Nording walking!
👉15:00 Bieg dla najmłodszych!
👉Piknik rodzinny!
 
Cel?! Jest ich kilka!
💪 Pierwszy – promocja zdrowego trybu życia. Bieg to zdrowie i kropka!
💪 Drugi – integracja zabrzańskiego i śląskiego biznesu. Zapraszamy Państwa na wielką imprezę integracyjną przy grillu. Poznajmy się, może coś dobrego z tego wyniknie?
💪 Trzeci – promocja Strefy Ekonomicznej, jako nowego, ale bardzo ważnego miejsca na mapie naszego miasta!
💪 Czwarty – charytatywny. Biegniemy dla Janka Paleja. Jan Palej jest uroczym chłopcem, który musi stawić czoła bardzo poważnej chorobie – neuroblastomie. Chłopczyk trafił do lekarza pierwszego kontaktu z bólem brzuszka. Nie wykryto wówczas nic niepokojącego, dostał antybiotyk z zaleceniem, aby w wypadku pogorszenia stanu nie zwlekać i jechać na SOR…. więcej o Janku: https://tiny.pl/9kdj5
💪 Piąty – potrzebujesz jeszcze więcej?
Spotkamy się wszyscy w, miejmy nadzieję, piękny poranek, na terenie firmy WEBER (nie przez przypadek to Ci od grilli).
 
BUSINESS / godz. 11:00
Po rejestracji każda z drużyn dostanie pakiet startowy złożony z limitowanej koszulki dla każdego zawodnika oraz pamiątkowy medal dla każdego zawodnika, numer startowy, butelka wody na mecie, profesjonalny – elektroniczny pomiar czasu, zabezpieczenie medyczne.
O godzinie 11:00 z naszej linii startowej wystartują sztafety – złożone z Państwa czworo zawodników. Każdy z nich będzie miał do pokonania 2,5 kilometra.
ZAPISY: skutecznydlazabrzan@gmail.com
Po wysłaniu maila z potwierdzeniem woli wzięcia udziału w wydarzeniu wraz z listą zawodników, otrzymają Państwo zwrotnie szczegółowe informacje.
Wpisowe: 1000 zł. netto. Kwota pokrywa koszty organizacji, pakietu startowego oraz wsparcie leczenia Jana Paleja. Po biegu przeprowadzimy licytację na powyższy cel. Zachęcamy do przekazania Państwa produktów, wyrobów lub usług, które oprócz niesienia pomocy będą skuteczną promocją Państwa firmy!
 
OPEN / godz. 13:00
Każdy będzie mógł zmierzyć się na dystansie 2 x 2,5 kilometra! Zmierzyć z samym sobą oraz innymi zawodnikami. Po zawodach zostanie wyłonionych aż 12 zwycięzców! Po 3 zwyciężczynie i zwycięzców biegu oraz nording walking.
Wpisowe: 30 zł. Kwota ta pokrywa koszty organizacji, pakietu startowego oraz wsparcie leczenia Jana Paleja. Po biegu przeprowadzimy licytację na powyższy cel. Pakiet startowy zawiera: numer startowy, medal pamiątkowy, butelka wody na mecie, profesjonalny elektroniczny pomiar czasu, zabezpieczenie medyczne…
 
Na mecie każdy będzie wygrany! Jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników (które pomoże nam zmierzyć profesjonalna firma pomiarowa) każdy otrzyma pamiątkowy medal. Wszyscy będziemy bogatsi o nowe znajomości i doświadczenia a Janek dostanie szansę, na którą zasługuje!

Miejsce wydarzenia

Strefa Ekonomiczna
ul. ul. Folwark Wesoła przy Pomniku
Zabrze, śląskie 41-800 Poland