Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zabrze Summer Festival – Piękni i Młodzi (Magdalena Narożna), Miły Pan i zespół Menelaos

14 lipca, 2023 / 16:00 - 20:00

bezpłatne

Już 14 lipca w Zabrzu rozpocznie się cykl letnich koncertów organizowanych w ramach kolejnej edycji Zabrze Summer Festival. Jako pierwsze przed zabrzańską publicznością wystąpią gwiazdy muzyki disco-polo. Na scenie usłyszymy: Pięknych i Młodych z Magdaleną Narożną, Miłego Pana oraz zespół Menelaos.

W piątek 14 lipca na scenie zobaczymy gwiazdy disco-polo. Wystąpią Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną, Miły Pan oraz zespół Menelaos.

Kolejny koncert z cyklu odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia. Czeka nas prawdziwy powrót do przeszłości z zespołami Jamal, Farba, Verba,  Sumptuastic i wykonawcą Mezo. Być może usłyszymy znane nam od lat piosenki takie jak „Policeman”, „Mogliśmy”, „Chce tu zostać”, „Sacrum” czy „Kołysanka”.

W piątek 25 sierpnia czekają nas hip-hopowe brzemienia. Tego dnia w Zabrzu wystąpią Kubańczyk, Smolasty oraz B.R.O – Next Level. 

Na zakończenie tegorocznej edycji Zabrze Summer Festivalu w sobotę 26 sierpnia wystąpią: Prisoners Show, Bueno Clinic, Michał Lazar i support: Ro-Bee, Camillo, Dave, White, Max Kolankov, Chojrak i Ado. Dodatkowo zaplanowano pokaz laserów.

Wstęp na wszystkie koncerty – BEZPŁATNY!

Miejsce wydarzenia

parking przy CH Platan
Pl. Teatralny 12
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
+ Google Map