Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Żarciowozy – zlot foodtrucków

24 maja - 26 maja

arena

Zapraszamy na trzydniowy Zlot Foodtrucków, który odbędzie się na promenadzie Areny Zabrze – 24 maja w godz. 15.00 – 21.00 oraz 25 i 26 maja w godz. 12.00 – 21.00.

Zabrzanie będą mogli spróbować wyszukanych potraw najwyższej jakości reprezentujących kuchnie z różnych zakątków naszego globu. Wydarzenie jest przyjazne dla planety, ponieważ potrawy serwowane są w opakowaniach biodegradowalnych, a organizatorzy kładą duży nacisk na segregację śmieci.

Na Żarciowozach każdego dnia zlotu przez pierwszą godzinę będą wydawane za darmo porcje degustacyjne z każdego Foodtrucka! Ale to nie koniec! Podczas drugiej godziny każdego dnia zlotu, oprócz standardowego menu, u każdego sprzedawcy obowiązywać będzie oferta specjalna „Happy Hour”.

Każdy Żarciowóz, wyciągnie „spod lady” menu tylko na godzinę, z którego będzie serwował jedno specjalne danie. Będą to nietuzinkowe potrawy, kulinarne wariacje i ciekawe połączenia smaków!

Żarciowozy”  to profesjonalna firma branży eventowej, zajmująca się na co dzień kompleksową organizacją zlotów foodtrucków oraz propagowaniem street foodu w Polsce.

Szczegóły

Początek:
24 maja
Koniec:
26 maja
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/ArenaZabrze

Miejsce wydarzenia

Promenada Arena Zabrze
ul. Roosvelta 81
Zabrze, śląskie 41-800 Poland
+ Google Map