Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zostań podcasterem z Biblioteką

1 czerwca, 2022 / 16:00 - 17:30

bezpłatne
mbp
Jak mówić, by było o czym opowiadać i żeby znalazły się osoby, które będą chciały tego słuchać? Zapraszamy na warsztaty tworzenia podcastów.
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: warsztaty@biblioteka.zabrze.pl.
 
Warsztaty dedykowane są przede wszystkim do młodzieży, ale udział w nich może wziąć tak naprawdę każdy, kto ma coś do powiedzenia w kwestii literatury sensacyjnej i kryminalnej.
 
Warsztaty poprowadzi Paulina Świtała, zawodowo związana z Wydziałem Humanistycznym i Biurem Działalności Studenckiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Producent warsztatów Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE oraz koordynator Forum Festiwali Nauki w Polsce. Autorka reportaży o tematyce społecznej, programów publicystyczno-naukowych i edukacyjnych. Szkoleniowiec z zakresu komunikacji, autoprezentacji, wystąpień publicznych, nowych mediów i strategii budowania wizerunku.
 
W pierwszej części warsztatów skupimy się na przekazaniu uczestnikom wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu komunikacji: m.in. jak poprawnie mówić i dobrze brzmieć, jak przeprowadzić rozmowy indywidualne i z gośćmi, ale też pokażemy, jak nagrywać, montować i promować podcast. W drugiej zajmiemy się tworzeniem podcastów, których tematem będzie literatura kryminalna.
 
Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Kryminalne zagadki Śląska vol. 4”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego..
 
Przewidziano 4 spotkania, które odbędą się 1, 8, 15 i 22 czerwca w Wypożyczalni Popularnonaukowej (ul. Wyzwolenia 4).
 
Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Szczegóły

Data:
1 czerwca, 2022
Godzina:
16:00 - 17:30
Koszt:
bezpłatne
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/727059481755611/727059495088943/?ref=newsfeed

Miejsce wydarzenia

MBP Wypożyczalnia Popularnonaukowa
ul. Wyzwolenia 4
Zabrze, śląskie 41-800 Poland