Finał mundialu w Multikinie

Finał mundialu w Multikinie

15/12/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Argentyna i Francja powalczą o tytułu Mistrza Świata w Piłce Nożnej 2022. Na transmisję tego mundialowego finału zaprasza zabrzańskie Multikino. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na przekaz tego wydarzenia w Multikinie!

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

To będzie starcie gigantów. Kto sięgnie po mistrzowski tytuł? Francuzi  czy Argentyńczycy? Co ciekawe, obie te reprezentacje grały z naszą drużyną na mistrzostwach w Katarze.

Finał w niedzielę, 18 grudnia. Początek meczu o godz. 16.00, ale w Multikinie transmisja rozpocznie się kilkanaście minut wcześniej, o godz. 15.40.

Zapraszamy do kibicowania i obejrzenia finału w naszym kinie! – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. Więcej informacji na www.multikino.pl

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na transmisję finałowego meczu Mundial 2022, którą obejrzeć można na wielkim ekranie w Multikinie, w niedzielę, 18 grudnia.  Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które dziś, 15 grudnia, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl, z hasłem „Finał Mundialu w Multikinie”.