Greckie wesele tylko dla kobiet

Greckie wesele tylko dla kobiet

08/09/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Po dwóch dekadach od premiery pierwszej części, na ekrany kin wchodzi właśnie trzecia odsłona filmu „Moje wielkie greckie wesele”. Seans z tą romantyczną komedią, tylko dla pań, zaplanowało zabrzańskie Multikino, w ramach wrześniowego „Kina na Obcasach”. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Autorką scenariusza i zarazem reżyserką trzeciej części „Mojego wielkiego greckiego wesela” jest Nia Vardalos, która oczywiście powróci w roli Touli. Ponadto na wielkim ekranie zobaczyć będzie można: Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę Martin, a także Eliasa Kacavasa. Poza wspaniałą obsadą, w większości znaną z poprzednich części, w filmie nie zabraknie pięknych, sielankowych widoków. To dlatego, że tym razem akcja rozgrywa się w Varipatades, na wyspie Korfu, w Grecji. Czy jesteście gotowi na ponowne spotkanie z rodziną Portokalosów i Millerów?

„Kino na Obcasach” to okazja, by panie spędziły wolny wieczór w kinie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. W tym miesiącu, na to wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 25 września. Film rozpocznie się o godz. 19.00, ale godzinę wcześniej w holu zabrzańskiego Multikina są spotkania z partnerami wydarzenia, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu. 

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. kosmetyki, bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na wrześniowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 20 września, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.