John Wick w czterech odsłonach w Multikinie

John Wick w czterech odsłonach w Multikinie

21/03/2023 Wyłączono przez admin

To dobra wiadomość dla fanów Johna Wicka, w postać którego rewelacyjnie wciela się Keanu Reeves. Maraton z aż czterema filmami o jego przygodach obejrzeć będzie można w nocy z piątku na sobotę, (24 -25 marca), w zabrzańskim Multikinie. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Zapowiada się noc wielkich emocji. Najpierw przypomnimy trzy pierwsze filmy o przygodach tego bohatera, a potem premierowo zaprezentujemy najnowszą część serii, czyli „JOHN WICK 4″. W czwartej części będzie m.in. o ostatecznym starciu z jednym z jego najgroźniejszych wrogów, szefem międzynarodowej organizacji płatnych zabójców, czyli Markizem de Gramondem. Kto zwycięży w tym morderczym pojedynku? I z kim jeszcze będzie musiał zmierzyć się John Wick, by odzyskać upragnioną wolność? Zapraszamy do naszego Multikina! Zaczynamy o godz. 22.00 – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

O czym były pierwsze trzy części? W „jedynce” Johna Wicka, najlepszego emerytowanego, płatnego zabójcę w USA, poznajemy w momencie, gdy przechodzi żałobę po śmierci żony. Kiedy jednak syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, motywowany chęcią zemsty John wraca do gry. W „ dwójce” bohater po raz kolejny wraca do akcji. Tym razem pomoże dawnemu wspólnikowi w walce z międzynarodową szajką zabójców. W „John Wick 3” tytułowy bohater likwiduje jednego z członków Najwyższej Rady, przez co wpada w śmiertelne tarapaty. Za jego głowę zostaje wyznaczona pokaźna nagroda. Premierowa, czwarta część, jest bezpośrednią kontynuacją perypetii bohatera ukazanych w poprzedniej. Pewne jest to, że tej nocy nikt nie zaśnie przed ekranem. Wszystkie cztery filmy będą trzymać w napięciu, aż do ostatniej minuty!

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy aż trzy podwójne wejściówki na ten matron w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je trzy pierwsze osoby, które dziś, 21 marca, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Maraton z Johnem Wickiem w zabrzańskim Multikinie”.