Jutro będzie nasze w Kinie na Obcasach

Jutro będzie nasze w Kinie na Obcasach

06/05/2024 Wyłączono przez admin

Współczucie, wściekłość, śmiech i wzruszenie, brutalna prawda, ale i nieskończone pokłady nadziei. A wszystko to w rytm włoskich ballad. Tak ma być na przedpremierowym pokazie filmu „Jutro będzie nasze”. Jako pierwsze obejrzą go panie, które 14 maja, wybiorą się na Kino na Obcasach, do zabrzańskiego Multikina.  Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Z główną bohaterką, Delią, może utożsamić się każda z kobiet, bo i one dokonują na co dzień rzeczy niemożliwych, ogarniają dom i pracę, dzieci i starszych członków rodziny, łagodzą złe humory męża albo emocje nastoletniej córki. – Filmowa Delia urabia sobie ręce po łokcie, a w zamian dostaje tylko kolejne razy, pretensje i fochy. Jest również przekonana, że szykującą się do zamążpójścia córkę czeka podobny los. Pewnego dnia przychodzi do niej list, który prowokuje ją do buntu i skłania do zaskakująco śmiałych czynów, których nikt się nie spodziewa po gospodyni domowej. „Jutro będzie nasze” emanuje duchem zmiany, wiarą w siłę kobiet i kobiecą solidarność. Jest też odą na cześć pięknych, acz burzliwych relacji matek z córkami – reklamują pracownicy zabrzańskiego Multikina.

Film „Jutro będzie nasze” to debiut komiczki i aktorki Paoli Cortellesi, która, zagrała w nim także główną rolę.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 14 maja, o godz. 19.00. To dobry pomysł, by wieczór spędzić w gronie przyjaciółek i obejrzeć dobry film. Godzinę przed seansem, w holu Multikina, będą spotkania z partnerami, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu. – Podczas majowego spotkania nie zabraknie prezentów, które przygotowaliśmy wraz ze sponsorami cyklu, m.in. bony rabatowe, vouchery. Serdecznie zapraszamy – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na majowe „Kino na Obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 12 maja, do godz. 20.00, wyślą na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl, e-maila z hasłem: „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.