Kino na obcasach wraca do Multikina

Kino na obcasach wraca do Multikina

05/04/2023 Wyłączono przez admin

Seanse tylko dla pań, czyli „Kino na Obcasach” wraca w nowej odsłonie. Startuje tuż po Świętach, 12 kwietnia, z przedpremierowym pokazem filmu „Skołowani”. Bilety na to wydarzenie są już do kupienia, a dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Po przerwie nasze Multikino powraca z projektem „Kino na Obcasach”, czyli propozycją dla kobiet na spędzenie wolnego wieczoru w kinie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. Seanse tylko dla pań będą się odbywać raz w miesiącu. Pierwsze w 2023 roku „Kino na Obcasach” startuje 12 kwietnia. Zapraszamy do naszego Multikina! Zaczynamy o godz. 19.00 – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Uczestniczki kwietniowego „Kina na Obcasach” obejrzą jako pierwsze (to pokaz przedpremierowy) komedię pozytywnie romantyczną pt.: „Skołowani”. Maks to niepoprawny kobieciarz i notoryczny kłamca. Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za osobę z niepełnosprawnością, a Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna przedstawia go swojej siostrze Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej. Niestety kłamstwo nie pomaga tej relacji.

Przed seansem zostanie wyświetlona rozmowa  z Agnieszką Grochowską, która zagrała główną rolę. Opowie o kulisach powstania filmu, o tym, jak praca na planie wpłynęła na jej codzienność i podpowie, jak zmienić podejście do życia. Rozmowę poprowadzą dziennikarki miesięcznika „Zwierciadło”. 

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. kosmetyki, bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na kwietniowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 6 kwietnia, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.