Lato w Bibliotece

Lato w Bibliotece

01/07/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Gdzie najlepiej spędzić wakacje? Oczywiście w towarzystwie książek, tworząc niesamowite rzeczy. W lipcu Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu zaprasza dzieci i młodzież na „Lato w Bibliotece” do trzech Filii.

Zajęcia odbywać się będą przez całe wakacje. Wizyta na nich to nie tylko świetna okazja, żeby zaprzyjaźnić się z książkami, ale tak spędzić czas w miły, zaskakujący i kreatywny sposób. Przeróżne zajęcia manualne, plastyczne i artystyczne – to recepta na udane przed i popołudnie w naszych Filiach.

Filia nr 9 w Kończycach, przy ul. Paderewskiego 35 w lipcu zaprasza w drugim tygodniu wakacji. Widzimy się 11, 13 i 14 lipca. Początek zajęć o godz. 10.00. Warsztaty odbywać się będą także w Filii nr 10 w Makoszowach. Tam w każdy lipcowy piątek startujemy o godzinie 12.00. Specjalną ofertę dla młodych czytelników przygotowała również Filia nr 19 przy ul. Jana III Sobieskiego 31, która zaprasza w lipcu we wtorki i piątki. Zajęcia przewidziano: 19, 21, 26 i 28 lipca, w godzinach od 11.00 do 13.00.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny i nie ma konieczności rezerwowania miejsc. Kolejne propozycje przygotowywane są także w sierpniu. Szczegóły o tym, gdzie i kiedy podane zostaną pod koniec lipca.