Muzyczne ANDRZEJKI w ŚTI

Muzyczne ANDRZEJKI w ŚTI

03/11/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza na Muzyczne ANDRZEJKI w ŚTI – 29 listopada 2023 /środa/ godz. 19.00 koncert GANG OLSENA I GOŚCIE. Gościnnie wystąpi Janusz Estep Wykpisz (wokal).

Wszystko zaczęło się w Rudzie Śląskiej w Klubie „Pulsar”, w miejscu prób zespołów Big Tu Tu, Dinx Band i Lean Back, z których w 1988 roku powstał zespół Gang Olsena. Już sama nazwa grupy sugerowała charakter i „założenia programowe” Gangu: bawić siebie i publiczność!

Zafascynowani muzyką Blues Brothers, Jamesa Browna, Lynyrd Skynyrd i innych wykonawców z pogranicza soulu, rocka i rhythm & blues’a bardzo szybko określili swój styl i dopracowali się własnego wizerunku scenicznego.

Oficjalnie Gang Olsena zadebiutował, zdobywając pierwsze miejsce na „Młodzieżowych Spotkaniach Muzycznych” w Chojnowie. W następnych latach zespół występował m.in. na festiwalach „Rawa Blues” w Katowicach, w Jarocinie, na koncercie „Rock Noc” w Opolu oraz „Przystanku Woodstock” organizowanym przez Jurka Owsiaka.

Emanująca ze sceny radość grania sprawiły, że Gang Olsena jest entuzjastycznie przyjmowany na każdym koncercie już od ponad 30 lat. Wśród przebojów grupy wymienić można między innym takie utwory jaki: „Białe myszy, dzikie koty”, „Jak tu nie wypić”, „ Martwe neony mojego miasta” , „Czuła jest noc” czy „Kilka chwil”.

BILETY w cenie: 30 i 25 zł.
Bilety grupowe (min. 10 osób) w cenie: 15 zł/os (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI).
Rudzka Karta Seniora: rabat 20 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI).
Rudzka Karta Rodziny 3+: rabat 50 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI).
Uwaga! Promocje nie łączą się.

KUP BILET ON-LINE na: www.slaskiteatrimpresaryjny.pl
REZERWACJA – KASA biletowa tel. 32 248 62 40, e-mail: bilety@teatrrudasl.pl
Zapraszamy!

ŚLĄSKI TEATR IMPRESARYJNY im. Henryka Bisty
ul. P. Niedurnego 69
41-709 RUDA ŚLĄSKA
www.slaskiteatrimpresaryjny.pl