Park Miliona Świateł na Kąpielisku Leśnym zaprasza

Park Miliona Świateł na Kąpielisku Leśnym zaprasza

21/11/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Pałac Królowej Śniegu, świetlista komnata, górka do zjeżdżania, multimedialna Kryształowa Komnata przypominająca z oddali ogromną koronę, kolorowy Polarny Pociąg, tron Królowej Śniegu i foto punkty, to tylko niektóre z wielu atrakcji Parku Miliona Świateł, który rozświecił się na terenie Kąpieliska Leśnego w Zabrzu.

Na terenie Kąpieliska Leśnego można pospacerować rozświetlonymi alejkami, w pobliżu jeziora spotkać m.in. przyjazne, chętnie pozujące do wspólnego zdjęcia, zwierzęta. Czeka tu pałac Królowej, jak również zabawa na świetlistej karuzeli. Dla amatorów śnieżnego szaleństwa przygotowano z kolei górkę do zjeżdżania.

Niezwykłych doznań dostarczy multimedialna Kryształowa Komnata, przypominająca z oddali ogromną koronę. W tej niemal 10-metrowej instalacji można podziwiać niezwykle atrakcyjny, kolorowy świetlno-muzyczny spektakl. Kalejdoskop świateł i hipnotyzujące gwiazdy dostarczą niebywałych wrażeń, zaś harmonię zmieniających się barw i muzyki podziwiać będzie można z zewnątrz, jak i od środka. W kolorowej krainie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

W specjalnie przygotowanym osłoniętym namiocie najmłodsze dzieci w podróż zabierze kolorowy Polarny Pociąg pilnowany przez uroczych strażników Królowej Śniegu – Świecące Polarne Niedźwiedzie. A na odważnych dorosłych czeka tron samej Królowej Śniegu.

Właśnie z myślą o pamiątkowych zdjęciach oraz o miłośnikach mediów społecznościowych przewidziano wiele atrakcyjnych foto punktów, choć ze względu na niezwykłą grę świateł i blasków, ilość możliwości fotograficznych jest wprost nieskończona. Nie zabrakło tu również instalacji dla zakochanych w postaci świetlnego napisu MIŁOŚĆ.

Więcej informacji oraz bilety: www.parkmilionaswiatel.pl

Źródło: UM Zabrze