Polacy na Mundialu w Multikinie

Polacy na Mundialu w Multikinie

21/11/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Już we wtorek polska reprezentacja gra swój pierwszy mecz na Mundialu. Transmisję z tego sportowego wydarzenia można obejrzeć na wielkim ekranie w zabrzańskim Multikinie. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia!

Zapraszamy do kibicowania i obejrzenia wszystkich meczy Polaków na Mundialu w naszym kinie! Dzięki współpracy z TVP na ekrany Multikina wracają piłkarskie rozgrywki o tytuł najlepszego zespołu na świecie. Od 22 listopada przeżyjemy emocje na najwyższym poziomie podczas spotkań Reprezentacji Polski, a 18 grudnia widzowie będą mieli okazję przekonać się, w czyje dłonie trafi puchar – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

Jutro, we wtorek, 22 listopada, Polacy grają swój pierwszy mundialowi mecz z reprezentacją Meksyku. Transmisja w Multikinie rozpocznie się o godz. 16.45. Więcej informacji na www.multikino.pl.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Dla przyjaciół „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na transmisję meczu Polski z Meksykiem, którą obejrzeć można na wielkim ekranie w Multikinie już jutro, 22 listopada. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które dziś, 21 listopada, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.pl z hasłem „Polacy na Mundialu w Multikinie”.