POPRAWKA, CZYLI JAK SIĘ POZBYĆ NARZECZONEJ

POPRAWKA, CZYLI JAK SIĘ POZBYĆ NARZECZONEJ

16/03/2023 Wyłączono przez admin

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 1 kwietnia 2023 /sobota/ godz. 17.00 na spektakl komediowy Teatru na „5” POPRAWKA, CZYLI JAK SIĘ POZBYĆ NARZECZONEJ.

mck

TEATR na „5” ma zaszczyt zaprosić na komedię autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej pt. „Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej”. Spektakl – zabawna komedia – opowiada o tym, że miłość może się zdarzyć w każdym wieku.

On – starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona – piękna, pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna. Co ich połączyło? Miłość? A może pieniądze? Może jeszcze coś innego? Czy znajomość młodej Kiki z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem ma szansę na przetrwanie, gdy za ścianą stoi nadopiekuńcza córka Barbara? Do tego Adela, żona a nie-żona (bo rozwiedziona). I czego dotyczy tytułowa „poprawka”? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu.

Wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawa intryga, skrywane tajemnice i mnóstwo humoru – mamy nadzieję – zapewnią dobrą rozrywkę. Zapraszamy!

Scenariusz: Bożena Kupis-Kucharska
Adaptacja sztuki za zgodą autorki scenariusza
Reżyseria: Joanna Gieruszyńska, Andrzej Gieruszyński
Scenografia – pomysł i wykonanie: Andrzej Gieruszyński
Premiera: 18.06.2022

Występują: Joanna Gieruszyńska, Kazimiera Podczaszy, Jagoda Ksoll, Joanna Konicka, Antoni Nocoń, Paweł Duda i Andrzej Gieruszyński.

BILETY w cenie: 15 i 10 zł
REZERWACJA BILETÓW tel.: 32 248 62 40 i/lub 512 024 062, e-mail: bilety@mckrudasl.pl
KUP BILET ON-LINE na: www.mckrudasl.pl
Zapraszamy!

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Bisty
ul. Piotra Niedurnego 69  |  41-709 RUDA ŚLĄSKA
Tel. 32 248 62 40
www.mckrudasl.pl