Priscilla i Elvis tylko dla kobiet

Priscilla i Elvis tylko dla kobiet

08/01/2024 Wyłączono przez admin

Kochała go, ale obsesyjnie kochał go również cały świat. Jak wyglądało życie Priscilli z ukochanym Elvisem Presleyem? O tym jest najnowszy film Sofii Coppoli, zatytułowany „Priscilla”. Jako pierwsze, bo jeszcze przed premierą, obejrzą go panie, które przyjdą do zabrzańskiego Multikina na styczniowe „Kino na Obcasach”. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Warto przyjść do nas, bo film zdobył uznanie na Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2023 roku. Grająca tytułową rolę Cailee Spaeny, dostała nagrodę dla najlepszej aktorki. Króla rock-and-rolla zagrał Jacob Elordi. Zapraszamy, bo to będzie niezwykłe wydarzenie! – zachęcaj pracownicy zabrzańskiego Multikina.

Młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya w momencie, gdy on jest już wielką gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym, najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie, przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu, zmienia się w złotą klatkę.

„Priscilla” to idealny film na wieczór spędzony w gronie przyjaciółek, bo to właśnie kobieta znajduje się w sercu fabuły. W tym miesiącu na to  wydarzenie zapraszamy 16 stycznia. Film o godz. 19.00, ale godzinę wcześniej w holu Multikina rozpoczną się spotkania z naszymi partnerami, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. kosmetyki, bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na styczniowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 15 stycznia, do godz. 20.00, wyślą na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl, e-maila z hasłem: „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.