Rada Dzielnicy Skłodowskiej-Curie zaprasza na bezpłatne zajęcia dla mieszkańców

Rada Dzielnicy Skłodowskiej-Curie zaprasza na bezpłatne zajęcia dla mieszkańców

15/09/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Rada Dzielnicy Skłodowskiej-Curie organizuje bezpłatne zajęcia, w których mogą wziąć udział chętni mieszkańcy. Organizatorzy proponują trzy cykle warsztatów: hip-hop dla dzieci, taniec towarzyski dla dorosłych oraz samoobrona dla dzieci. Każdy cykl będzie się składał z dziesięciu spotkań trwających godzinę.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały w siedzibie Rady Dzielnicy – ul. Jagiellońska 38A.

Jedną z propozycji są warsztaty samoobrony dające uczestnikom korzyści kondycyjno-fizyczne, a także uczące umiejętności postępowania w niebezpiecznych sytuacjach. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 września o godzinie 18.00. Na zajęcia obowiązują zapisy – ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia odbywają się mailowo: akatz@rd.sklodowskiej.miastozabrze.pl.

rd

Miłośników tańca z pewnością zainteresują zajęcia hip-hopu. Warsztaty dedykowane są dzieciom. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 września o godzinie 18.00.

Dla dorosłych zorganizowano cykl zajęć, na których uczestnicy będą uczyć się tańca towarzyskiego. Pierwsze zajęcia odbędą się 20 września o godzinie 19.00. Nie obowiązują zapisy – chętni spotykają się na miejscu w dniu warsztatów tanecznych o podanej godzinie.