Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem

Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem

30/04/2024 Wyłączono przez admin

Zapraszamy na rozmowę z jednym z najpopularniejszych, polskich pisarzy młodego pokolenia – Jakubem Żulczykiem. Autor odwiedzi Bytomskie Centrum Kultury 16 maja (czwartek), o godz. 18.00. Pretekstem do spotkania z czytelnikami jest najnowsza powieść pisarza „Dawno temu w Warszawie”, będąca kontynuacją bestsellerowej powieści, „Ślepnąc od świateł”, która została zekranizowana przez Canal+.

becekNowe wydawnictwo kontynuuje losy znanych postaci. Warszawa, sam środek pandemii, obostrzenie goni obostrzenie. Lockdown zamyka ludzi w domach, w ich głowach, w kleszczach lęku. W środku tego szaleństwa Marta Pazińska próbuje walczyć o życie i godność tych, którzy są samotni i bezbronni. Nie rozumie jednak, że cała Warszawa stała się bezbronna jak dziecko, a ci, którzy przez lata czaili się w ciemności, teraz ruszyli po władzę.

Organizator: Syndykat Autorów – Agencja Literacka i Scenariuszowa, Bytomskie Centrum Kultury

Bilety w cenie 5 zł, dostępne w kasie Bytomskiego Centrum Kultury oraz na stronie internetowej: https://www.becek.pl/program/category,7/page,2/event,2976,spotkanie_autorskie_jakub_zulczyk