Zabierz mnie na Księżyc w Kinie na Obcasach

Zabierz mnie na Księżyc w Kinie na Obcasach

09/07/2024 Wyłączono przez admin

Historyczne wydarzenie, lądowanie Apollo 11 na Księżycu. On jest odpowiedzialny za wystrzelenie rakiety, a ona, na wszelki wypadek, ma zorganizować fałszywe lądowanie. Co ostatecznie zobaczyły miliony ludzi?  Podpowiedź jest w premierowym filmie pt. „Zabierz mnie na Księżyc”, które jako pierwsze obejrzą panie, które już w najbliższy czwartek, 11 lipca,  wybiorą się na Kino na Obcasach, do zabrzańskiego Multikina.  Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Film jest w gwiazdorskiej obsadzie, bo główne role zagrali Scarlett Johansson i Channing Tatum. To zabawna i stylowa komedia rozgrywająca się na tle historycznego wydarzenia, jakim było lądowanie Apollo 11 na Księżycu. Kelly Jones, specjalistka od marketingu (w tej roli właśnie Scarlett Johansson) zostaje zatrudniona, aby poprawić publiczny wizerunek NASA. Zaczyna działać i iskry lecą we wszystkich kierunkach, Kelly sieje spustoszenie. Szefem odpowiedzialnym za wystrzelenie rakiety jest Cole Davis (Channing Tatum), bardzo skrupulatny i oddany sprawie fachowiec. Kiedy Biały Dom uznaje, że misja jest zbyt ważna, by miała zakończyć się niepowodzeniem, Jones otrzymuje polecenie zorganizowania fałszywego lądowania na Księżycu. I zaczyna się prawdziwe odliczanie – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina.

Lipcowe „Kino na Obcasach” już w najbliższy czwartek, 11.07. To sprawdzony, dobry sposób, by wieczór spędzić w gronie przyjaciółek i obejrzeć dobry film. W zabrzańskim Multikinie to wydarzenie zaczyna się o godz. 19.00,  ale godzinę przed seansem, w holu Multikina, będą spotkania z partnerami, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu. Nie zabraknie prezentów, które przygotowano wraz ze sponsorami cyklu, m.in. bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy jedną podwójną wejściówkę na lipcowe „Kino na Obcasach”. Otrzyma je pierwsza osoba, która do 10 lipca, do godz. 8.00, wyśle na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl, e-maila z hasłem: „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.