Barbie tylko dla kobiet

Barbie tylko dla kobiet

07/07/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

„Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem to propozycja, tylko dla pań, na lipcowe „Kino na Obcasach”, w zabrzańskim Multikinie. Bilety są już do kupienia, a dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

– Nasze „Kino na Obcasach” to okazja, by panie spędziły wolny wieczór w kinie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. W tym miesiącu na to wydarzenie zapraszamy 19 lipca. Film zaczynamy o godz. 19.00, ale godzinę wcześniej w holu Multikina rozpoczną się spotkania z naszymi partnerami, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Lipcowy film to opowieść o kultowej lalce Barbie. Jej świat to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. Ona jednak zostaje z niego wyrzucona. Film to dzieło nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Grety Gerwig (Małe kobietki, Lady Bird). W tytułowej roli zobaczymy Margot Robbie, a filmowego Kena zagra Ryan Gosling.

Przed filmem zostanie wyświetlona krótka rozmowa, którą poprowadzą redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”.

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. kosmetyki, bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na lipcowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 15 lipca, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.