BECEkowe Walentynki

BECEkowe Walentynki

09/02/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe BECEkowe Walentynki w dość przekornej formie.

becek

Zaczynamy o godzinie 17:00 warsztatami, na które zapraszamy:
z siostrą / bratem,
babcią / dziadkiem,
sąsiadką / sąsiadem,
przyjaciółką / przyjacielem
oczywiście z partnerem/partnerką też 
Przyjdźcie z tą osobą, z którą lubicie spędzać czas!

Drewniaki Eko – Cudaki: – Podkładki pod kubki dla par. Lubiany cykl warsztatów majsterkowania, tym razem przygotujecie podkładki. Bilety: 20 zł.

BAŚKA: Warsztaty malowania toreb dla przyjaciółek. BAŚKOWE warsztaty mają grono wiernych przyjaciółek, które z pewnością wytworzą cudne torby. Bilety: 10 zł.

Seans filmowy:
I love my dad (POKAZ PRZEDPREMIEROWY) – komediodramat, USA, 2022; reż.: James Morosini; obsada: Patton Oswald, James Morosini, Claudia Sulewski, o godzinie 19:15. Bilet 15 zł.
I Love My Dad rozpoczyna się serią odsłuchiwanych z offu wiadomości, które Chuck (Patton Oswalt) pozostawiał na poczcie głosowej swojego syna. Wynika z nich jasno, że facet nie był wzorem ojca, a każdą z zaplanowanych wizyt czy spotkań odwoływał z przeróżnych, najczęściej kompletnie niewiarygodnych powodów. Po latach rozczarowań Franklin (w tej roli sam reżyser) nie ma ochoty utrzymywać żadnych relacji z tatą.
Ile to już było filmowych historii o ojcach usiłujących naprawić relacje z zaniedbanymi przed laty dziećmi… „Dramat ojcowski” powinien już pojawiać się w literaturze filmoznawczej jako osobny gatunek lub chociaż konwencja. Wyróżnione główną nagrodą jury na festiwalu South by Southwest 2022 I Love My Dad niespełna 32-letniego Jamesa Morosiniego to także historia z tej kategorii, lecz bardzo osobliwa. Opowiada bowiem o ojcu, który próbuje odnowić relację z dorosłym już synem… udając atrakcyjną młodą dziewczynę w mediach społecznościowych. Gorzki film o trudnej relacji ojca i syna. Jakkolwiek by nie kategoryzować I Love My Dad, jest to przede wszystkim przestroga dla wszystkich ojców tego świata.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.becek.pl/program. Bilety wstępu dostępne bezpośrednio w kasie biletowej oraz w zakładce KUP BILET na stronie www: https://bilety.becek.pl/.