Domówka

Domówka

28/09/2023 Wyłączono przez admin

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza, z cyklu Scena Mistrzów, 8 października 2023 /niedziela/ godz. 18.00 na komedię koncertową DOMÓWKA. Wystąpi SONIA BOHOSIEWICZ.

mck rudaDomówka” to lekka a zarazem osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów PRL-u, spotkanie pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia. PRL widziany oczami aktorki to mnóstwo zabawnych anegdot, opowieści o miłości, o kobietach, o mężczyznach, o pierwszych lekcjach życia… spektakl z czynnym i zdecydowanie aktywnym udziałem publiczności. W trakcie spektaklu Sonia Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje, jak „Jesteś lekiem na całe zło”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Małgośka” czy „W moim magicznym domku”.

Monodram „Domówka” to komedia koncertowa, improwizacja, aktorskie show i luźne spotkanie w jednym. Pomysłodawczynią tego projektu jest sama Sonia Bohosiewicz, więc można się spodziewać niesamowitej energii i profesjonalizmu, bowiem artystka to kobieta niezwykle utalentowana, z temperamentem i blaskiem w oku.

Wbrew powszechnym przekonaniom, że PRL był szary i ponury, Sonia Bohosiewicz zdecydowała, że jej świat na scenie będzie żółty. Podobnie jak ubranie. Zapowiada się więc energetyczny wieczór. Zapraszamy!

Scenariusz i reżyseria: Sonia Bohosiewicz.
Czas trwania: ok. 100 minut (bez przerwy)

BILETY w cenie: 45 zł
KUP BILET ON-LINE na: www.slaskiteatrimpresaryjny.pl
KASA BILETOWA – REZERWACJA tel. 32 248 62 40, e-mail: bilety@teatrrudasl.pl

PONADTO zapraszamy na:
14 października 2023 /sobota/ godz. 18.00
ORIANA FALLACI. Chwila, w której umarłam
monodram – wystąpi EWA BŁASZCZYK

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023”.

ŚLĄSKI TEATR IMPRESARYJNY im. Henryka Bisty
ul. P. Niedurnego 69
41-709 RUDA ŚLĄSKA
www.slaskiteatrimpresaryjny.pl