Dzień Dziecka w ŚTI

Dzień Dziecka w ŚTI

25/04/2024 Wyłączono przez admin

Śląski Teatr Impresaryjny zaprasza 1 czerwca 2024 /sobota/ godz. 17.00 na koncert pt. JOHNNY WIELORYB I PRZYJACIELE, czyli muzyczna karuzela, organizowany z okazji Dnia Dziecka.

stiAutorka projektu „Maluchy w krainie dźwięku” – Dorota Banaś, uwielbiana przez swoją „maluchową” publiczność, przygotowała ciepły i energetyczny koncert dla dzieci i nie tylko. Wsiadając do muzycznej karuzeli naszej wyobraźni trzeba dobrze zapiąć pasy. Dorota Banaś – autorka tekstów i piosenek dla dzieci wcieli się w rolę Dorotki z krainy Oz i poprowadzi publiczność na spotkanie z bohaterami piosenek oraz znanych i lubianych bajek dla dzieci. Z Kangurkiem Roki ruszymy w podskoki, a Wielbłąd Abi Abi zaprosi do swej karawany, następnie Inspektor Gadżet i Różowa Pantera zaproszą publiczność do rozwiązania zagadki (będą nagrody).

Piosenki i zabawy z publicznością przeplatane będą roztańczonymi i rozśpiewanymi fragmentami filmów i bajek. W programie znajdą się także autorskie piosenki z łatwo wpadającą w ucho melodią, zachęcającym do aktywności rytmem i dobrym tekstem. Wszystko po to, by dzieci świetnie się bawiły a przy okazji także uczyły. Całości dopełnią integracje z publicznością, bańki mydlane, baloniki, muzyczne efekty i filmowe projekcje.

Zapraszamy na świętowanie Dnia Dziecka do ŚTI – kolorowy koncert pełen uśmiechu i słońca bez wątpienia będzie pięknym prezentem dla naszych milusińskich.

Gościnnie w koncercie wystąpi Akademia Tańca SALAKE z brawurowym tańcem irlandzkim.

Wykonawcy:
– Dorota Banaś – wokal, skrzypce, ukulele
– Szymon Gołąbek – gitara
– Andrzej Schneider – perkusja, instrumenty perkusyjne
– Dominik Sławiński – bas
– Akademia Tańca SALAKE (gościnnie)

Koncert dla dzieci od 1 do 10 lat.

BILETY w cenie: 25 i 20 zł
Rudzka Karta Rodziny 3+: rabat 50 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Rudzka Karta Seniora: rabat 20 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Uwaga! Promocje nie łączą się

KUP BILET ON-LINE na: www.slaskiteatrimpresaryjny.pl
REZERWACJA – KASA biletowa tel. 32 248 62 40
ZAPRASZAMY!

ŚLĄSKI TEATR IMPRESARYJNY im. Henryka Bisty  |  ul. P. Niedurnego 69  |  41-709 RUDA ŚLĄSKA  |  www.slaskiteatrimpresaryjny.pl