Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej w Zabrzu

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej w Zabrzu

13/11/2023 Wyłączono przez admin

Politechnika Śląska zaprasza na Dni Otwarte organizowane we wszystkich kampusach, również w Zabrzu. W czasie organizowanego wydarzenia nie zabraknie ciekawych stoisk, możliwości zwiedzania Wydziałów oraz poznania oferty kształcenia. Na zainteresowanych będą czekać prowadzący zajęcia i studenci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą doradzić odpowiedni kierunek studiów.

W Zabrzu Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej odbędzie się 22 listopada, początek – godz. 10.00, w Audytorium Philips European HealthTech Innovation (ul. Roosevelta 40A). W tym roku wydarzeniu towarzyszy hasło: „Wykształcenie techniczne ma przyszłość”.

Impreza podzielona będzie na dwie części. W ramach pierwszej – oficjalnej – uczestnicy będą mogli poznać ofertę kształcenia uczelni i zasięgnąć informacji związanych z rekrutacją na studia. Z kolei podczas drugiej goście będą mieli możliwość odwiedzenia stoisk poszczególnych wydziałów, organizacji studenckich, kół naukowych i innych jednostek uczelni, a także zwiedzenia jej kampusów i wydziałów, gdzie czekać będą na nich różne atrakcje. Nie zabraknie też czasu na rozmowy ze studentami i pracownikami uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze konkretnego kierunku studiów.

Na Dni Otwarte Politechniki Śląskiej nie obowiązują zapisy, wystarczy po prostu przyjść!

Więcej informacji o zabrzańskim Dniu Otwartym Politechniki Śląskiej znajduje się na FB:
https://www.facebook.com/events/2446352102206219

Szczegółowy terminarz Dni Otwartych Politechniki Śląskiej dostępny jest na stronie www.polsl.pl/ps_aktualnosci/dni-otwarte-politechniki-slaskiej.

Źródło: UM Zabrze