Horror na początek lata w Multikinie

Horror na początek lata w Multikinie

21/06/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

To ma być przywitanie lata z dreszczem emocji i gęsią skórką. Na taką dawkę mocnych wrażeń zaprasza zabrzańskie Multikino, które zaserwuje cztery mrożące krew w żyłach historie, jedna po drugiej. Maraton horrorów zaplanowano na noc z piątku na sobotę (23-24 czerwca). Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

W tę noc gramy same hity, w tym jeden premierowo. Startujemy o godz. 22.00 – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Co można obejrzeć w trakcie maratonu? Swoją premierę będzie miał film pt. „ODEJDŹ”, czyli przerażająca historia młodej kobiety, która próbuje rozwikłać zagadkę dotyczącą swojego pochodzenia. Na przeszkodzie staje jednak mroczna postać z wizji bohaterki, która ostrzega ją przed konfrontacją z przeszłością.

Kolejny horror to „SŁUŻKA”. Główna bohaterka wraz ze swoich chłopakiem chce odnaleźć przyjaciółkę, która zostaje porwana przez tajemniczego demona. Aby ją uratować muszą zgłębić pradawne rytuały, które otwierają wrota do piekieł.

Trzeci tytuł to „ODLUDZIE”. Ten horror zachwycił krytyków. – Film tak przerażający, że, według doniesień, niektórzy widzowie w USA i Wielkiej Brytanii wybiegali z kina w trakcie seansów. Jaki straszny sekret kryje pustynia w Mojave? Z czym przyjdzie się zmierzyć czwórce przyjaciół, którzy zebrali się w tym tajemniczym miejscu, by nakręcić teledysk? – czytamy w zapowiedziach.

Na liście jest też „HUNT CLUB”, trzymający w napięciu film z Mickeyem Rourke’m w jednej z głównych ról. Ekscentryczny mężczyzna oferuje kobietom 100 tysięcy dolarów w zamian za udział w polowaniu na jego prywatnej wyspie. Tylko kto w tym przypadku okaże się myśliwym, a kto zwierzyną?

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na ten matron horrorów w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które dziś, 21 czerwca, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Maraton horrorów w zabrzańskim Multikinie”.