Multikino tylko dla kobiet

Multikino tylko dla kobiet

19/06/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

„Bez urazy”, ale powodów do śmiechu będzie sporo. I przekonają się o tym panie, które przyjdą do zabrzańskiego Multikina na czerwcowe „Kino na Obcasach”. Bilety na to wydarzenie są już do kupienia, a dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwa podwójne zaproszenia.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Uczestniczki czerwcowego „Kina na Obcasach” obejrzą, jako jedne z pierwszych, (premiera trzy dni wcześniej), komedię pt.: „Bez urazy”. Maddie odkrywa intrygujące ogłoszenie o pracę: bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na „randki” z ich introwertycznym, 19-letnim synem, Percym, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton. Co z tego wyniknie? Bez urazy, ale nie zdradzimy niczego z fabuły, prócz tego, że główne role grają Jennifer Lawrence i Matthew Broderick, a reżyserem filmu jest Gene Stupnitsky, znany jest jako producent i scenarzysta kultowego serialu „Biuro”.

–  Nasze „Kino na Obcasach” jest propozycją dla pań, by spędziły wolny wieczór w kinie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. W tym miesiącu na to wydarzenie zapraszamy w poniedziałek, 26 czerwca. Film zaczynamy o godz. 19.00, ale godzinę wcześniej w holu Multikina rozpoczną się spotkania z naszymi partnerami, porozmawiać będzie można m.in. o urodzie i o zdrowiu – zachęcają pracownicy zabrzańskiego Multikina. 

Dla uczestniczek „Kina na Obcasach” przygotowano również prezenty, m.in. kosmetyki, bony rabatowe, vouchery.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy dwie podwójne wejściówki na czerwcowe „Kino na obcasach”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 20 czerwca, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Seans tylko dla pań w zabrzańskim Multikinie”.