Horrory na Halloween w Multikinie

Horrory na Halloween w Multikinie

23/10/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

O gęsią skórkę i krzyk przerażania przyprawią zapewne cztery horrory, które jeden po drugim zaserwuje zabrzańskie Multikino w ramach Nocnego Maratonu Filmowego Halloween. Tę ucztę dla fanów kina grozy zaplanowano na 27 października, bilety są już do kupienia. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy aż trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Zapraszamy,  bo to niepowtarzalna okazja, by w ciemnej sali kinowej zobaczyć aż cztery intrygujące i przerażające zarazem horrory, w tym dwa tytuły premierowo. To prawdziwa jazda bez trzymanki! Startujemy o godz. 22.00 – zapowiadają w Multikinie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

27 października, w trakcie Nocnego Maratonu Filmowego Halloween do obejrzenia będą: „OBSERWOWANY”, czyli przerażającą opowieść o zjawiskach nadprzyrodzonych. Głównym bohaterem filmu jest były pracownik portalu internetowego BuzzFeed. Mężczyznę nawiedza duch zmarłego chłopca.

Drugim tytułem jest „RAZ, DWA TRZY, WCHODZISZ DO GRY”. To historia dzieciaków z Salem, które biorą udział w makabrycznej grze. Czy uda im się wymknąć spod kontroli demona?

Film „SLOTHERHOUSE „ zapowiadany jest jako miks horroru i komedii! Czy przeuroczy leniwiec może być zdolny do popełnienia makabrycznych zbrodni?

Czwarty horror nosi tytuł „DOBRY PIESEK”.  – Z pozoru film o przyjaźni mężczyzny i psa. Gdzie w tej historii kryje się haczyk? Otóż czworonożnym pupilem jest tak naprawdę przebrany za psa dorosły mężczyzna, którego właściciel traktuje jak zwierzę – czytamy w zapowiedziach.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy trzy podwójne wejściówki na ten matron horrorów w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je trzy pierwsze osoby, które do 24 października, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Maraton horrorów w zabrzańskim Multikinie”.