Jestem dość – spotkanie autorskie z Magdaleną Mikołajczyk

Jestem dość – spotkanie autorskie z Magdaleną Mikołajczyk

09/12/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza 13 grudnia o godz. 17.30 na spotkanie autorskie z Magdaleną Mikołajczyk, szerzej znaną jako autorką bloga Matko Jedyna, z pierwszą wizytą na Śląsku promującą książkę „Jestem dość”.

becek

Jeżeli chcesz poznać twórczynię najbardziej emocjonalnego miejsca w sieci, to spotkanie jest dla ciebie!

13 grudnia (wtorek) godzina 17:30
Bytomskie Centrum Kultury

Autorka pisze o sobie na swoim blogu: „Wiele dni spędziłam na zastanawianiu się co tu napisać. pisałam i usuwałam. w kółko. tak dobrze potrafię pisać, a jeśli idzie o siebie wciąż nie wiedziałam jak.”

Skończyła polonistykę i PR. Od dwudziestu lat występuje na estradzie. Jest artystką kabaretową, standuperką i konferansjerką współtworzy kabaret „Szum”. Pisze skecze, scenariusze, monologi oraz piosenki. Nagradzano ją na wszystkich znaczących festiwalach dotyczących nowych mediów dwa razy zdobyła tytuł „Blog roku”, raz tytuł „Tekst roku” i raz tytuł „Video roku” Można ją było zobaczyć w każdej telewizji i usłyszeć w każdym radiu. Tworzyła treści dla portalu edziecko oraz dla telewizji Comedy Central. Zagrała m.in. w filmie „Odnajdę Cię”.

Wrażliwość autorki to znak rozpoznawczy jej tekstów.

 Na końcu opisu „o mnie” dodaje: „tylko, że i tym razem to nie cała ja. myślę i myślę, i nic nie wymyśliłam. pozostawiam więc to miejsce puste. bo mam nadzieję, że wciąż jeszcze jest coś przede mną.
cała ja.”

Bilet: 2 zł, do kupienia w kasie BECEKu i na stronie www.becek.pl

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia w Bytomskim Centrum Kultury można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.becek.pl/program.