Kolędowanie Gospel

Kolędowanie Gospel

19/12/2023 Wyłączono przez admin

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 19 stycznia 2024 /piątek/ godz. 19.00 na KOLĘDOWANIE GOSPEL, koncert Chóru Gospel „Z Miłości”.

stiNiezwykle ciepłe przyjęcie publiczności i sukces ubiegłorocznego „Kolędowania Gospel” skłonił nas do kontynuowania nowo powstającej tradycji w siedzibie ŚTI.

19 stycznia Chór Gospel „Z Miłości” zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż do Betlejem.

W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze tradycyjne oraz współczesne kolędy polskie i światowe w nowych, ciekawych aranżacjach. To będzie nie tylko spotkanie z dobrą muzyką, ale również doświadczenie duchowe. Jeszcze raz wrócimy do wydarzeń sprzed 2000 lat i wsłuchując się w świąteczne utwory będziemy mieli szanse stać się ich uczestnikami.

Na scenie wystąpią artyści z różnych zakątków Śląska, którzy przez swój muzyczny talent chcą nieść radość i nadzieję innym. Chór „Z Miłości” to nie tylko zespół muzyczny, lecz wspólnota, którą tworzą ludzie różnych wyznań chrześcijańskich, a ich największą inspiracją i pasją jest muzyka gospel. Od prawie 20 lat spotykają się na próbach w MDK Batory w Chorzowie, by rozwijać swoje talenty, ale przede wszystkim, by w gronie przyjaciół wielbić Jezusa Chrystusa i oddawać Mu cześć. To właśnie Nowonarodzony Chrystus będzie Największą Gwiazdą Świątecznego Koncertu. 19 stycznia bądźcie z nami – Pójdźmy wszyscy do stajenki!

BILETY w cenie: 25 i 24 zł

KUP BILET ON-LINE na: www.slaskiteatrimpresaryjny.pl
REZERWACJA – KASA biletowa tel. 32 248 62 40
ZAPRASZAMY!

ŚLĄSKI TEATR IMPRESARYJNY im. Henryka Bisty  |  ul. P. Niedurnego 69  |  41-709 RUDA ŚLĄSKA
www.slaskiteatrimpresaryjny.pl