Kolędowanie Gospel

Kolędowanie Gospel

20/12/2022 Wyłączono przez Maja Girycka

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 5 stycznia 2023 /czwartek/ godz. 19.00 na KOLĘDOWANIE GOSPEL, koncert chóru „Z miłości”.

Chór Gospel „Z Miłości” zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż do Betlejem. W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze tradycyjne oraz współczesne kolędy polskie i światowe w nowych, ciekawych aranżacjach. To będzie nie tylko spotkanie z dobrą muzyką, ale również doświadczenie duchowe.

W wigilię Objawienia Pańskiego jeszcze raz wrócimy do wydarzeń sprzed 2000 lat i wsłuchując się w świąteczne utwory będziemy mieli szanse stać się ich uczestnikami. Na scenie wystąpią artyści z różnych zakątków Śląska, którzy przez swój muzyczny talent chcą nieść radość i nadzieję innym.

Chór „Z Miłości” to nie tylko zespół muzyczny, lecz wspólnota, którą tworzą ludzie różnych wyznań chrześcijańskich, a ich największą inspiracją i pasją jest muzyka gospel. Od prawie 20 lat spotykają się na próbach w MDK Batory w Chorzowie, by rozwijać swoje talenty, ale przede wszystkim, by w gronie przyjaciół wielbić Jezusa Chrystusa i oddawać Mu cześć. To właśnie Nowonarodzony Chrystus będzie Największą Gwiazdą Świątecznego Koncertu.

mck

5 stycznia bądźcie z nami: Pójdźmy wszyscy do stajenki!

BILETY w cenie: 25 zł
REZERWACJA BILETÓW tel.: 32 248 62 40 i/lub 512 024 062, e-mail: bilety@mckrudasl.pl
KUP BILET ON-LINE na: www.mckrudasl.pl
Zapraszamy!

= = = = = = = = = = = = = = = = =
MIEJSKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Bisty
ul. Piotra Niedurnego 69  |  41-709 RUDA ŚLĄSKA
Tel. 32 248 62 40
www.mckrudasl.pl