Koncert Metallicy na wielkim ekranie w Multikinie

Koncert Metallicy na wielkim ekranie w Multikinie

16/08/2023 Wyłączono przez Maja Girycka

To mają być niesamowite muzyczne doświadczenia. Koncert i spektakl w jednym, a zagra kultowa Metallica. Wystąpią przez dwa wieczory, ale każdy będzie inny, bo z różnym repertuarem, obejmującym największe przeboje z ich ponad 40-letniej kariery. Na tę muzyczną ucztę zaprasza zabrzańskie Multikino, a „Pokłady Kultury” mają zaproszenia na to wydarzenie dla swoich sympatyków.

Muzycy zapowiadają, że będzie to muzyczna podróż, od klasycznych brzmień z albumu „Kill 'Em All” z 1983 roku, po najnowsze kompozycje z „72 Seasons” z 2023 roku. – Podczas trasy M72 Metallica zaprezentuje odważny i innowacyjny projekt sceniczny, który przeniesie ikoniczne Metallica Snake Pit na centralną część areny. Dzięki temu fani będą mieli pełny widok 360 stopni na cały koncert. Dzięki najnowocześniejszemu wielokamerowemu systemowi poczujesz się, jakbyś był(a) w samym epicentrum wydarzeń, niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie – czytamy w zapowiedziach.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

Pierwszy koncert obejrzeć będzie można 19 sierpnia, drugi dwa dni później, 21 sierpnia. Zaplanowano po dwie projekcje, pierwsza rozpocznie się o godz. 16.30, druga o 20.00.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy aż dwie podwójne wejściówki na ten niesamowity koncert na wielkim ekranie  w zabrzańskim Multikinie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które do 17 sierpnia, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Koncert Metallica na ekranie w Multikinie”.