Maraton Walentynkowy w Multikinie

Maraton Walentynkowy w Multikinie

08/02/2024 Wyłączono przez admin

Masz dość przesłodzonych Walentynek? Nie chcesz oglądać kolejnej banalnej komedii romantycznej? Jeśli tak, to za tydzień w piątek, 16 lutego, zabrzańskie Multikino zaprasza na Nocny Maraton Walentynkowy, ze zbuntowanymi bohaterami, pasją i namiętnością, niebezpiecznymi przygodami i niegrzecznym humorem. To wszystko jednej nocy, na wielkim ekranie. Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

multikino
Plakat wydarzenia przygotowany przez Multikino

W ramach „Nocnego Maratonu Walentynkowego: Piękni, młodzi, gniewni” zabrzańskie Multikino zaprezentuje cztery tytuły:

Pierwszym z nich jest „PIĘKNA KATASTROFA”. To historia Abby,  świeżo upieczonej studentki z trudną przeszłością, którą pociąga Travis, typowy „bad boy”, fan walk bokserskich i niepokorny podrywacz. Co wyniknie ze zderzenia tych dwóch światów?

Do obejrzenia jest też „PIĘKNA KATASTROFA 2”, czyli kontynuacja losów Abby i Travisa. W trakcie ekscytującej nocy w Las Vegas bohaterowie ostro imprezują, wygrywają mnóstwo pieniędzy w kasynie, a nawet… spontanicznie decydują się na ślub. Już po fakcie każde z nich wyprawia swój wieczór panieński i kawalerski, co kończy się prawdziwym chaosem. Jedno jest pewne: Abby i Travis długo nie zapomną tej imprezy!

Trzecią propozycją jest „DZIEWCZYNA INFLUENCERA”, historia Zosi, wschodzącej gwiazdy Internetu, która wraz z popularną influencerką Violą wyrusza w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Na bajkowej rzeczywistości, pełnej darmowych wycieczek do ekskluzywnych kurortów, pojawiają się jednak rysy… Wkrótce Zosia będzie musiała skonfrontować się z mroczną prawdą o środowisku, którego tak bardzo chciała być częścią.

Czwartym filmem jest „PIEP*ZYĆ MICKIEWICZA”. To niepokorna komedia o buntowniczym poloniście, Janie Sienkiewiczu, który bierze pod opiekę klasę krnąbrnych wyrzutków i za pomocą niekonwencjonalnych metod nauczania postanawia jak najlepiej przygotować ich do matury. To płynąca w rytmie hip-hopu opowieść o przyjaźni, szkolnych wygłupach i pierwszej miłości.

Nocny Maraton Walentynkowy, z podtytułem „Piękni, młodzi, gniewni” startuje w zabrzańskim Multikinie 16 lutego, o godzinie 22:00. Zakończenie bladym świtem.

Dla sympatyków „Pokładów Kultury” mamy jedną, podwójną wejściówkę na ten matron w zabrzańskim Multikinie. Otrzyma ją pierwsza osoba, które do 12 lutego, do godz. 20.00, wyślą e-maila na adres: redakcja@pokladykultury.com.pl z hasłem „Maraton Walentynkowy w zabrzańskim Multikinie”.