Walentynki w Bytomskim Centrum Kultury

Walentynki w Bytomskim Centrum Kultury

08/02/2024 Wyłączono przez admin

Z miłości do kultury Bytomskie Centrum Kultury przygotowało wydarzenia z miłością w tle i zaprasza wszystkich, którzy kochają kulturę na ciekawe wydarzenia pełne pozytywnych emocji!

13 lutego godz. 17.00

NATIONAL THEATRE LIVE -„Romeo i Julia”  znajdziemy się w samym środku najbardziej znanego romansu wszechczasów. Jeśli chcecie przeżyć to razem z nami, zapraszamy do na kinowy spektakl, w którym emocji na pewno nie zabraknie. W tytułową parę kochanków wcielają się Jessie Buckley (Czarnobyl, Może pora z tym skończyć, Córka) oraz Josh O’Connor (The Crown, Piękny kraj). Czas trwania: 98 min. Bilety 30 zł.

14 lutego, godz. 17:00

BAŚKA – Becekowa Autorska Świetlica Kobiecej Aktywnośc ma coś dla tych, którzy potrzebują pokochać się mocniej, a dzięki naszej energii, będzie to dużo łatwiejsze. Warsztaty rozwojowe „Pokochaj Siebie” pokażą Ci, co to znaczy miłość własna i jak ją pielęgnować każdego dnia. Prowadzenie: Hanna Czempiel – certyfikowany coach, trenerka kompetencji miękkich, licencjonowana konsultantka odporności psychicznej MTQPlus, a także trenerka żywienia, zdrowego stylu życia oraz life balance. Bilety 30 zł.

14 lutego, godz. 17:30

Dla tych, którzy kochają czytać, mamy spotkanie z Agatą Romaniuk, autorką książki „Krótko i szczęśliwie. Historie późnych miłości”, która z niezwykłą czułością opisuje historie starszych ludzi, na których drodze los postawił ukochaną osobę. O miłościach ostatnich nie mówi się dużo, a jeśli już, to półszeptem, jakby ich miejsce było w cieniu. Powiedzieć komuś „Nie jesteś moją pierwszą miłością, ale wiem, że będziesz ostatnią” to jedna z najpiękniejszych obietnic, jakie możemy złożyć. I właśnie o takiej miłości, będziemy rozmawiali podczas tego niezwykłego spotkania. Bilety 5 zł.

14 lutego, godz. 19:00

Zapraszamy pary, przyjaciół i wszystkich, którzy kochają muzykę na Koncert Muzyki Romantycznej, młodego, zdolnego Zespołu „TONa tyle Band”, którego muzyka wypełniona jest radością, zmysłowym brzmieniem instrumentów i potężnymi rytmami perkusji. Na koncercie 14 lutego o godz. 19.00 usłyszymy lubiane i znane między innymi z filmów romantycznych utwory, które pozwolą nam poczuć klimat święta zakochanych. Bilety 30 zł.

Partnerzy przygotowali podarunki, które zostaną rozdane wśród gości odwiedzających Walentynkowe wydarzenia: kolacje dla dwojga, bilety na spektakle, vouchery na słodkości, zestawy herbat.

Partnerzy: Oxalis Polska, Lodziarnia U Fiołków Kawiarnia, Restauracja Hotel Lantier, Stara Piekarnia Bytom, ADRIA ART, SushiMnie, Martess Hair&Beauty, Kobieca Seria Tworzenia, Nie Ino Wino.